Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cudne pocity v kolene

Príspevok v téme: Cudne pocity v kolene
twiiity

Ahojte. Prosim poradte mi, ci ist alebo neist k lekarovi. Nie som typ co bez hned s kazdou malickostou za doktorom, tak pls poradte. Uz dost dlhu dobu mavam take cudne pocity v kolenach pri predklone. Nie vzdy, ale ked sa chcem pre nieco napr. zohnut a necupnem si, ale sa len zohnem v pase, cize mam pri tom nohy ohnute v kolenach, tak ked to takto spravim pri urcitom uhle, tak mi pod jablckom tak divne zachrapci a ako keby zaboli. Neviem to presne opisat, nie je to vyslovene bolest, ale potom mam take cudne pocity v kolene. Pri tom zohnuti ako keby bolo slabe, a neudrzalo dobre moju vahu (mam 60kg, takze nadvahou to hadam nebude :) ). Neviete co to moze byt? Popripade ci to je dovod ist k doktorovi? Musim si na to davat pozor, ze pod akym uhlom sa zohybam, aby mi tam tak nezachrupcalo. Mam 27 rokov (som baba), nesportujem aktivne, resp. vobec A teraz neviem ci to je nedostatocnym pohybom, alebo by to pohyb len zhorsil. Alebo ci je v tom nieco ine. Hm.... Inak v rodine maju u nas ludia problemy s kostami, dedkovi aj operovali kolena (neviem co s nimi presne mal). Mam zbehnut k tomu lekarovi?? Ale ked u nas su taki neschopni ortopedi... :(

Mimulus

U nás sú dobrí lekári ale skús sa na to spýtať za to nič nedáš. Hlavne nech Ťa neodbije tabletkami alebo mastičkami - ak áno tak povedz, že by bolo dobrá spraviť rontgen alebo sono a určite mu povedz aj o tom v rodine.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cudne pocity v kolene - Fórum - ZDRAVIE.sk