Ampulky Dixy

Príspevok v téme: Ampulky Dixy
Smajly

Ahojte,veľa ráz som už počula o týchto ampulkách a rozmýšlam aj nad ich kúpou kedže ich cena je viac než priateľná.Chcela by som vedieť váš názor..Pomohli vám? ,tiež som čítala,že ampulky sú vhodné na mastnejšie vlasy a ja mám práveže suché....neuškodí mi to nejako? Ďakujem za odpovede :)

zoe23

tak podla mna pomahaju. Najskor som pouzivala modru vodu na vlasy dixi a z tej mi uplne prestali padat vlasy ( a to mi velmi padali niekolko rokov ) a hlavne mi z nej zacali rast nove vlasy. Davala som si ich hlavne na miesto ako su spánky, lebo tam som mala take riedke vlasy a normalne som videla jak mi rastu nove tmave vlasy a nie take blede páperka :D A potom, ked som minula tuto modru dixi, preliala som tam tie ampulky a efekt je stale rovnaky – vlasy nepadaju a rastu nove. A teraz som si aj 2x umyla vlasy samponom dixi zihlavovym a uplne mam z neho jemne leskle vlasy a to som myslela, ze aky šmejd to bude :D a som bola milo prekvapena.
A ci ti to moze uskodit? nemyslim si :)
A skus najst na nete „dixi ampulky blog“ a tam o nich pise mademoiselle IVA a mas tam aj dalsie nazory :)

Larrra

no mne teda urcite pomohli, len ich musis pouzivat pravidelne a dlhodobo, nejakych par tyzdnov nepomaha, az po takych troch a viac mesiacoch som zistila, ze naozaj mi narastli nove vlasy, uz ich pouzivam rok, teraz uz nie tak casto ako predtym, ale u mna funguju

Catali_na

No vieš čo? načo sa pýtaš? sú lacné tak sa nepýtaj a vyskúšaj ich a zistíš že si tých pár drobných vyhodila dovetra.. Ampulky mi neurobili s vlasmi ABSOLUTNE nič, to znamená žiadne zlepšenie ale ani žiadne "uškodenie", valstne iba jedno a to, že mi zneho mastneli vlasy. vyskúšala som a hotovo. Proste je to nič moc :) ale možno na teba to bude posobit inak, no namňa nijako