Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mať frajerku enuretičku je katastrófa

Príspevok v téme: Mať frajerku enuretičku je katastrófa
MarTinaBA

S týmito slovami ma včera nechal frajer. Už ma nebaví taký život. Je to už tretí chalan ktorý ma kvôli tomu nechal. Naštvalo ho to, že nechcem ísť na 11 dní do Tatier lyžovať. Nechcel pochopiť, že pobyt v hoteli je pre mňa horor. Vraj si mám zobrať plienky a nie je problém. Dobre vie, že je, lebo keď používam plienky, mám silné zápaly. Zažil to na našej spoločnej dovolenke, musela som navštíviť lekára. Zobrala by som si svoju plachtu, ale to si mám zobrať aj vankúš, paplón, obliečky a urobiť si v izbe práčovňu? Veď to by bol hrozný trapas, hanbila by som sa pred celým personálom hotela. Je to štvorhviezdičkový hotel a pochybujem, že tam takého hosťa niekedy zažili. Už 13 mesiacov beriem tie najúžasnejšie hormonálne lieky na enurézu (pomočovanie), ktoré vraj skoro každému pomáhajú, no mne nepomohli ani kúsok. Kvôli tým liekom už večer vôbec nemôžem piť, ale pocikám sa tak či tak. Vyskúšala som už všetko možné. To som odsúdená žiť celý život bez lásky? Potrebovala som sa len anonymne vyrozprávať, ale ak mi niečo poradíte, budem rada. Ahoj

MarTinaBA

Navrhovala som prenajať si chatu, no priateľ sa nechce vzdať svojho obvyklého štandardu a dovolenku bez náležitého servisu odmieta.

emalea

Neviem, je pre vás oboch nevyhnutný fajnový hotel??? V tomto prípade by bolo asi lepšie sa ubytovať na súkromí...viem si predstaviť, mať celú chatu pre seba, oheň v krbe...no úžasná romantika...a samozrejme omnoho lepšie by sa asi v tomto prostredí riešilo sušenie plachiet a pod.a hlavne mali by ste súkromie....

MarTinaBA

Nebudem popisovať aký zápal mávam, ale možeš mi veriť, že pár tabliet Furantoinu mi nepomohlo, bola to dlhodobá liečba. To čo napísala mima77 je tiež fakt, ktorý ma odrádza od takého pobytu. Plienky ozaj pretekajú, hlavne ak človek spí na boku.

Mimulus

Ja nie som odborník, chcel som len poradiť - neexistujú lieky napr. na močenie. Veď ak by sa jej to podarilo počas dňa tak má v noci relatívne pokoj.

jajka4

Teraz tu rozoberame jej problem so zapalom, nie s pretecenim, nemyslim si, ze by tie plienky nejako pretekali, popripade sa daju v noci aj menit, keby to bolo tak.Proste tu ide akoby o hladani dovodu preco nezit plnohodnotne, preco nejst s priatelom na hory, preco nespat inde nez doma, preco normlane nezit, preto, ze sa v noci pocika, lebo ma zapal z plienok.

mima77

ja som poznala takého človeka, a som na vlastné oči videla premočenie a to si už dával pozor a nevypil denne viac ako pohár vody. Taký ľudia sa nevedia 100% vymočiť cez deň normálne a potom v noci (potom čo sa cez deň všetko zhromaždilo), keď sa uvoľnia svaly všetko vyjde von.

Mala by si to vyskúšať ty daj si plienku, vypi dva poháre vody a pusti všetko a uvidíš, čo ti mám na to povedať...

Mimulus

mima77 - nepoznám síce človeka, ktorý by tým trpel ale myslím si, že výdaj tekutín je priamo úmerný príjmu nie?

mima77

jajka4 ty si asi nepochopila aký má martina problém, ona si darmo dá hocijaké plienky, do rána budú 5X pre pretečené aj s podložkou pod ktorou spí, to nie je také jednoduché, myslím, že neviete o čo sa jedná, tak jej nepíšte hovadiny

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.