Mať frajerku enuretičku je katastrófa

Príspevok v téme: Mať frajerku enuretičku je katastrófa
MarTinaBA

S týmito slovami ma včera nechal frajer. Už ma nebaví taký život. Je to už tretí chalan ktorý ma kvôli tomu nechal. Naštvalo ho to, že nechcem ísť na 11 dní do Tatier lyžovať. Nechcel pochopiť, že pobyt v hoteli je pre mňa horor. Vraj si mám zobrať plienky a nie je problém. Dobre vie, že je, lebo keď používam plienky, mám silné zápaly. Zažil to na našej spoločnej dovolenke, musela som navštíviť lekára. Zobrala by som si svoju plachtu, ale to si mám zobrať aj vankúš, paplón, obliečky a urobiť si v izbe práčovňu? Veď to by bol hrozný trapas, hanbila by som sa pred celým personálom hotela. Je to štvorhviezdičkový hotel a pochybujem, že tam takého hosťa niekedy zažili. Už 13 mesiacov beriem tie najúžasnejšie hormonálne lieky na enurézu (pomočovanie), ktoré vraj skoro každému pomáhajú, no mne nepomohli ani kúsok. Kvôli tým liekom už večer vôbec nemôžem piť, ale pocikám sa tak či tak. Vyskúšala som už všetko možné. To som odsúdená žiť celý život bez lásky? Potrebovala som sa len anonymne vyrozprávať, ale ak mi niečo poradíte, budem rada. Ahoj

lost

lyžovať 11 dni?
max 3-4 chodia ludia a to staci pre priemerneho cloveka.. to je psycho ist na viac, lebo to potom nie je lyzovacka ale skor horsky vylet s prerusovanou lyzovackou..

@khjo
ved prave, ono je to skor farizejstvo, lebo dnes uz prakticky neexistuje clovek co nema zdravotny problem.. a aj keby, coskoro ho viacmenej urcite dostane.. by ma zaujimalo, co by henten typek povedal, ak by sa vydrbal na svahu, dolamal si kolena a o rok nato by ona jeho tahala na lyze na 11 dni.. TO by som bol len zvedavy co by na to povedal :)

@alibi
ale priorita je on ?
myslim ze priorita je skor POHODLIE OBOCH, alebo pod so mnou, alibi, na bicykel a garantujem ti ze aj ked budes krv potit a prosit aby som spomalil a hral tímovo, tak to neorubim, lebo priorita som ja, no nie ? ;)

winki

Ja si takisto nemyslím, že problém je v priatelovi kedze uplne normálne predholil temu plienok.....problém je v tebe a v tvojom sebavedomí.

alibi

ja som skor smutna, ze teba trapi co o tebe povedia v hoteli namiesto toho, ze tvoj priatel bude smutny, ze si ho zas odmietla. chapem, ze ta situacia musi byt extremne neprijemna. ale priorita je on a nie upratovacka v hoteli.

sheila.

Ahoj Martina.
Je to smutne ze ta kvoli tomu nechal.. povrchnych ludi je plny tento svet. Ale ja verim,ze niesi odsudena na zivot bez lasky, na enurezu mozno v ohladnej dobe najdu nejaky liek, ale aj ak nie- urcite su chalani ktory akceptuju tvoj problem (ktory stale nieje najhorsi na svete su aj horsie veci, ale myslim ze to vies).
Tak sa nevzdavaj :) drzim palce. Kazdy si zasluzi lasku.

khjo

je to zlé na tomto svete ze ludia neberu ohlad na nikoho, iba na seba a nevazia si zdravie, a tyc, co maju zdravotne problemy odsudzuju namiesto toho, aby im pomohli...ani nevedia ako na tom zajtra budu oni...skus sa do toho obut a pozhanat si vsetko info o tvojom probleme...-mozno ti pomoze nieco v co ani nedufas