Čo bude moj.....milenec?

Príspevok v téme: Čo bude moj.....milenec?
nerozhodna90

je normalne spat s chlapom, s ktorym ste si zacali a mysleli ze to bude vztah....aj ste s nim spavali...zial on sa na vztah neciti, pretoze ma nelubi.....iba ma ma rad...klasika...

je divne ze je medzi nami pritazlivost a ze chceme spolu spavat???? pritom sme uz nesexovali asi od augusta...iba spolu piseme...pripadne sa bozkavame, ked sme spolu.....

liukiuyhhhhh

tot dnesny skazeny svt...chlapi to maju dnes v mode....to ako keby citam moj pribeh...asi ti neporadim. najkeosie sa vykaslat na nich ale nie j toazke...

niekto sa vyjadril ze nechaoe prexo ludia spolu spia pokial sa nemaju radi...a co ak sa vyspia po troch mesiacoch s tym ze si dievca mysli ze u su spolu a au v tom obojstranne city a potm zrazu chlap pomaly cuva...pebo ved nechce sa viazat ....

lorinnes

Lebo mu to vyhovuje, ma isty sex nemusi nikde minat na drinky aby zbalil jednonocovku..proste s tebou ti ma iste a caka nez najde inu..len ziadna nechodi zatial cize ma teba a ked ta necha budes nestastna a zlomena, vykasli sa na neho ty...fakt to nie je spravne

nerozhodna9

Ja sama neviem co mám robiť.....viem ze je to zleee...ale aj tak nad tym rozmýšľam a v kútiku duše dufam.... Sak naco potom mi pise, ozýva sa a chce sa vídať....:(

lorinnes

normalne ste ma prinutili zamysliet sa nad sebou a nad tym čo to vlastne robim..presne buducnost to nema ak to teba ani do mna nie je zalubeny tak..ani nikdy uz nebude :( nie sme v ziadnom romantickom filme a proste...mate pravdu...dakujem Nerozhodna za zalozenie tejto spravnej temy

lorinnes

moja toto akoby som čitala svoj pribeh,...uplne važne...s jednym chlapom toto ťaham uz asi 10 mesiacov a ..som z toho často nešťastna, stale cakam niečo viac ale..nejako nechodi nikto lepsi a nemam ani cas :( strasne mi to je luto ked vidim ze ini ludia maju vztahy, lubia sa a vsetko a ja toto..ale tak čo už..dnešny svet..presne

fero11111

to ako keby som svoju byvalu kolegynu cital :))) skonci to nema to vyznam ... ma ta len za ...

alebo si sama povedz budem dovtedy pokial nepride nieco ine lepsie a uzivaj si i ked je to cudne nechodit spolu a spite spolu ale to je dnesny svet ... na hlavicku

nerozhodna90

kovepa..daj mi email..abo mi napis na floorry@gmail.com....ak chces...

a Maoam...neni psychopat..viem to...len
nechce sa viazat...a pod...:((

len nechapem naco chce byt v kontakte a dotykat sa ma...asi sa mu to paci, ze ma pri sebe niekoho kto ho ma rad....i ked s tym dotycnym neni....(a ja som s nim len preto, ze ho mam uprimne rada...a to je to najhorsie...co uz....)

a zas ja neni som z tych, co planuju cakat kym on sa spamata...a zacne "mat chut sa viazat"..nakonec to bude chciet urobit s niekym inym...a ja budem zas iba sklamana...