Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vonkajsi hemeroid?

Príspevok v téme: Vonkajsi hemeroid?
lucia11

ahojte, prosim vas, na konecniku mam "vybezok" nekrvaca mi to ani ma to neboli len obcas je to neprijemne, obcas "to" je mensie obcas vacsie a niekedy "to" tam vobec nemam a potom sa "to" zas objavi.
moze to by zlata zila? alebo hemeroid? alebo rakovina konecnika a hrubeho creva? som zufala, prosim o radu k lekarovi sa hanbim ist mam 20 rokov. dakujem

DodoMrk

Ja som tiez nebol u lekara a uplne v pohode mi zabral diosminol. Ak to budes mat niekedy nabuduce mozes vyskusat, prejde to rychlo.

Miriček

Vobec sa neboj , nejde o nic vazne , je to hemoroid , ak by ti vsak po stolici malinko krvacal alebo by ta konecnik stipal alebo bolel tak si kup masticku FAKTU a natieraj si

litre

k lekarovi sa hanbis a cakas, ze ked ti tam strci prst niekto z nas, tak to nebude zahanbujuce lebo nie sme lekari?
vobec sa netrap nad rakovinou a nechaj sa vysetrit u lekara, ti predpise mast alebo co a pozmeni jedalnicek. odporuci stravu s podielom vlakniny

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vonkajsi hemeroid? - Fórum - ZDRAVIE.sk