Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked sa oci stretnu

Príspevok v téme: Ked sa oci stretnu
side by side

Uz dlhsiu dobu sa zaujimam o rec tela a ludske reakcie a ci to co citim a vidim prezivaju ludia na celom svete.
Moja otazka je hlavne pre chlapov ale urcite si rada precitam aj zenske nazory:)
Co presne citite ked sa vam pohlad stretne s opacnym pohlavim? A ta chvilka ked si to uvedomite, ze sa vam oci stretli. Pomyslite si, ze vas ta druha osoba pritahuje? Hlavne ked je atraktivna.

Dufam, ze kazdy pochopi co myslim tou "chvilkou".

bobulka

V poslednej dobe sa pozeranim do oci neznamym osobam(najmä chalanom) priam vyzivam (:

Uz parkrat ked som stala na zastavke tak oproti stal chalan, ktory tam bol aj s partiou. Tak som sa na neho upriamila(aj tak som nemala nic lepsieho na praci :D ) A ked si ma vsimol, zahrali sme si hru kt. uz spomenul/a mango-tree : kto skor uhne :D

Ale je to len v pripade , ked ma na danom cloveku nieco zaujme alebo ma neobycajne spravanie.

Sejla

no ak je to dlhší pohľad chlapa, hneď sa cítim nepríjemne, s cudzími očný kontak neudržiavam, je to nebezpečné. Ľudia na ulici ma nijak nepriťahujú. Ako mám vedieť, či to nie je psychopat, ktorý ma bude sledovať a za najbližším rohom nezačne obťažovať? Už sa mi to pár krát stalo!

mango_tree

a take vam nenapadlo, ze to moze byt len zo zvedavosti? ja si tiez pozriem cloveka ked ma daco na nom zaujme a nemusi to okamzite znamenat ze sa mi fyzicky paci. a z oci sa najlepsie cita, takze to je u mna dolezity zdroj informacii.
a co presne citim ked niekto na mna pozera? tak ked ho/ju pritom vymaknem, tak hram hru, kto odvrati zrak neskor :D

Mimulus

Meretseger - presne to je ten strach o ktorom píšem, a zároveň je adrenalín pozrieť sa tak znovu a znovu :)

Mimulus

Je tam určitý adrenalín, strach ale aj veľmi silný pocit buď príťažlivosti alebo odporu. Ja som sa naposledy zadíval do očí asi 30 ročnej mamine v MHD a bol to pocit akoby sme sa poznali od malička. Neviem či to nesúviselo s karmou ale naozaj z tejto osôbky vyžarovalo niečo čo sa nedá opísať. Oči sú bránou k srdiečku a môžem s kľudom napísať, že to naozaj platí :) Neviem ako sú na tom ostatní ale u mňa vždy boli oči na prvom mieste a podľa nich som vždy vedel s kým budem mať niečo spoločné a s kým nie.

Meretseger

Mňa to zaskočí, najmä ak si uvedomím, že týpek na mňa hľadel už asi dlhšiu dobu, a ja náhle zdvihnem zrak a pohľady sa nám stretnú. Rýchlo očami uhnem a pravdepodobne sa vždy začervenám :D Potom už nie som ochotná tým smerom pozrieť, aj keby mi dotyčný bol sympatický. Ja však celkovo mám problém s pozeraním človeku do očí.

innerworld

ja som naposledy zazila stret oci, pri ktorom som mala pocit,ze sa pritahujeme navzajom...no neviem,ci si to nedomyslam...mozno ma len niekto taky priamy pohlad

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked sa oci stretnu - Fórum - ZDRAVIE.sk