Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Facebook vztahy

Príspevok v téme: Facebook vztahy
mramor

caute, aky mate nazor na to ked si da niekto ze je vo vztahu a s kym, s priatelkou som par mesiacov a poslala mi tam tu ziadost, nikdy som si to tam nechcel davat, ani fotky, fb mam cisto len na kontakt s par ludmi, kvoli praci a skole, ako jej mam setrne povedat ze si to tam nechcem uverejnovat ?

lost

A co ak mi niekto zmaze tu zaheslovaciu aplikaciu? :)
Lebo raz som skusal helsovat SMS, a podarilo sa, lenze ak som zmazal helsovaciu app, tak koniec :D

milli11

SlecnaA, dobra praca s tou prednaskou a detmi.

lost, mozes si stiahnut aplikaciu z Marketu, ktora ti bude strazit aplikacie, ktore nemaju vidiet cudzie oci. Zaheslujes si, ktore chces a bez vedomia ciselneho kodu sa tam nikto nedostane, ja tak mam strazene SMS, mail, FB, Skype, Poznamky, menstruacny kalendar, niektore fotky a ine veci.

Je to skvela vec, ak si chce niekto pozicat mobil, nemusim sa uz bat, ze mi bude zaroven okukavat SMS a fotky v mobile.

Bigbrother je amater, na stupuje FB! :DDD

www.facebook.com

Slecna A.

mimulus, samozrejme dostali aj prednasku, mnohe deti sedeli s otvorenou pusou...Po tomto som sa snazila im este vela raz rozpravat o hodnotach a podobne...neviem ci to padlo na urodnu podu, ja verim, ze ano. Jeden clovek nezmeni skupinku deti...Nezmenis okamzite vychovu, nezmenis rodinu, prostredie. Ale ak som aspon jedno dieta "prinutila" sa zamysliet, tak to malo zmysel :)

lost

winki, no v takom pripade by som si OKAMZITE pytal nadriadeneho :) neverim ze by pracovnicka nesklopila usi a pomaly ani nevyplnila za mna ten papier, resp vsetko aj s nanutenym usmevom na tvari :D
mozno hrala nejake hry na FB a rusila si ju :D

tabletka555

lost..asi by mi v škole povedali, že si mám vytvoriť ten účet na FB, že je to môj problém, neviem :D
Slečna A...tak toto je smiech cez slzy
www.youtube.com

Mimulus

A myslíš, že to padlo na úrodnú pôdu?
Nebude mať telefón, neskôr jej budú vyčítať oblečenie zo sekáča a nakoniec aj prirodzenú krásu prsia, vlasy... No a v neposlednom rade - ak náhodou nepôjde na vysokú tak ju budú pokladať za dementa. Vždy to tak bude. Myslím, že ten Tvoj telefón nepomohol ale všetka česť :)

lost

no ja som este tak pred 3 mesiacmi mal tiez, stary mobil, ktory sice fotka mal, no totalne stary a mizerne male rozlisenie, nezaostreny atd :D ale nemal tam internet..
a teraz mam taky, snad najviac low cost, ale s klavesnicou, tj. android.mobile-review.com - ten na lavej strane, genialne sa na tom pise, podla mna ovela lepsie ako na dotykovom, i ked porovnavat mozem len so starym ipodom (prakticky nieco ako ten mobil na pravej strane)..

ale jedno co sa mi extremne nepaci na tychto akoze modernych mobiloch je, ze clovek extremne straca sukromie. napr, ak stratim mobil (este sa mi nestalo), alebo mi ho ukradnu (moze sa stat lahko), tak budu vidiet:
email, chat cez gtalk (gmail), mnoho SMS (nema to obmedzenu pamat ako starsi mobil), fotky, kalendar a mnoho inych info..
i ked osobne ten email co mam nie je az taky co by ma velmi ohrozoval, gtalk taktiez nie, kedze sa tam bavim maximalne tak o "pive" resp o nicom s kamosmi, fotky nefotim take, co by ma mohli ohrozit a kompromitujuce SMS (napr SMS kod z banky ked chcem previest par eur), tak tie mazem ihned..
zopar ludi tam predpokladam ma aj FB a bezheslovy pristup, mnoho aplikacii atd :)
a samozrjeme kontakty..
jedna dobra vec na tom je, ze je to teoreticky mozne kryptovat.. cize ak stratim mobil, a nechyti ho expert na kryptologiu a celkovo IT, tak ma smolu :)
lenze nechce sa mi to takto komplikovat, i ked asi by som mal..
a to iste o FB, dnes sa staci 'dostat sa na cudzi FB' a viem o nom uplne vsetko :D
mne sa prestava pacit aj to, ze mam email na gmail, americka korporacia, ktovie co s tym robia, mam chut si zostavit emailovy server tu vo svojej izbe..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Facebook vztahy - Fórum - ZDRAVIE.sk