Facebook vztahy

Príspevok v téme: Facebook vztahy
mramor

caute, aky mate nazor na to ked si da niekto ze je vo vztahu a s kym, s priatelkou som par mesiacov a poslala mi tam tu ziadost, nikdy som si to tam nechcel davat, ani fotky, fb mam cisto len na kontakt s par ludmi, kvoli praci a skole, ako jej mam setrne povedat ze si to tam nechcem uverejnovat ?

Mimulus

karamba - krásne napísané :) Presne si vystihla podstatu otázky a myslím, že si napísala perfektnú odpoveď.

karamba

ja na FB nie som a mam pocit, ze ak tam clovek neni zaregistrovany, akoby ani neexistoval... vsetko sa riesi len na FB, polku veci si popisu na FB a zrazu su velky kamarati aj v reali, a ten co na FB neni ma smolu... tak isto aj co sa tyka informacii potrebnych do skoly atd...
netyka sa to temy, pardon, ale FB ma uz serie :D

Mimulus

Vidíš o tom je celá táto téma a tie predsudky tu budú vždy :( Takže ak nechceš mať milý mramor problém tak si tam ten vzťah jednoducho uverejniť musíš.

winki

Hej je to tak, veď už aké to je smutné keď niekto kto vás pozná pár rokov vám nikdy nezablahoželal na narodeniny a zrazu čuduj sa svete stali ste sa priateľmi na sociálne sieti a dotyčný vám napíše blahoželanie ako z knihy :D

Mimulus

Ja radšej pošlem niekomu k narodeninám list :) Asi som staromódny ale podľa mňa to má väčšiu hodnotu ako mail.

winki

Mimulus, čím viac prístupu k informáciám máme tak mám počit, že tým viac ľudí ich jednoducho nevyhľadáva. Všetci so sklonenou hlavou idú jedným smerom nakoľko sa boja odsúdenia, poníženia, zatranie od vacsiny. Veď čo si o mne pomyslia ostatní. Je to smutné, ale našťastie existujú aj ľudia čo vybočujú z priemeru a čo sa nenechajú ovládať veľkými gagantmi.

Mimulus

FB je verejný!!! Preto je úplne jedno čo zdieľate a pred kým to chcete zakryť. Všetci vidia všetko a to aj cudzie osoby. Preto som ho zrušil a preto som tam nechcel mať skutočných priateľov.