Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len potrebujem spolocnost a pochopenie

Príspevok v téme: Len potrebujem spolocnost a pochopenie
svieckaaaaa

Ahoj,

internet je mozno skvely na vyhladavanie informacii ale co ked najdete informaciu ktoru ste najst nemali?

Citim sa tak strasne sklamana, davam svoje srdce na dlani ale vazne by sa to asi nemala :-( problem je ze ja to inak neviem :-(

Je az neskutocne ako jeden okamih dokaze zmenit celu Vasu predstavu, akoby sa vsetko rozbilo a mne sa chce len plakat.

Ako, nedokazem pochopit ako mi tak niekto mohol ublizit... hlavne ked je to niekto kto Vas pozna, ku komu mate tak blizko a ked ten clovek vie ze Vam to este ublizi (vedel keby na to myslel alebo na to nemyslel ale to je jedno ked som sa to dozvedela a viem ze on urcite nechcel aby som to videla).

Citim strasny tlak na srdci, asi som trochu citovo labilna. Ale ja som vesela a dobra, vzdy rada pomozem ale teraz si nedokazem predstavit zeby som sa mala smiat:-( bojim sa ze to nikdy neprejde tak ako ma...citim sa strasne bezradna :-( a ani sa netesim, vsetko je zle, uplne zle :-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Len potrebujem spolocnost a pochopenie - Fórum - ZDRAVIE.sk