Režem si žily kvôli chlapcovi..

Príspevok v téme: Režem si žily kvôli chlapcovi..
Len Deniska

Ahojte ... ! Už dlhšiu dobu si režem žily a vyrezujem si na ruky jedného chlapca meno ! :( A aj teraz to robím ... proste každý večer ... Nikto si ma nevšíma prečo potom ja mám žiť?! Na níč ! Kamaráti ma ohovárajú, ! a ešte môžem pkračovať ake problémi mám :( Ale to radčej nie ... :( Milujem jedého chalana volá sa (Lubko) Milujem ho velmi z celého srdiečka :( Viem velmi som mu ublížila ... ale ja som to nechcela ! Prenho sa furt zaíjam ! no je to aj trapné že furt to točím dookola že sa idem zabiť ! ... Ale už fakt to urobím -_- Príde môj večer ktorý sa bude volať smrť ...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám aj fb volám sa tam Bláznivá Deniska ... Ak chcete mi s niečím pomôcť tak mi napíšte ale neverím že to stihnnete ked budem mrtvá .... :( Každého som mala velmi rada sice aj lubila :( Ale oni mna nie ! ... Ja toho chalana milujem je úžastný :( Neviem ktoré dievčatá sa prenho až tak trápily ako ja ! :( Neverí mi že i režem ruky atd ... Proste už je neskoro je tam aj jeho meno v&rezané :( Bolí to velmi ale prenho urobím všetko len nech bude somnou :( :-* tak zatial dobrú noc :( Už ma neuvidíte ... :(

Kam svet speje

Rezat sa este ako tak ok ale rezat sa kvoli chalanovi?! Ved chalani su obycajni kokoti ktori nimi aj zmyslaju takze asi tak.

mamradaježkov

Ja mám rad kvetiny a stromy a nie tečúcu tekutiny tkzv krvicku z ručičky radšej si osekni obydve ruky a nebudeš sa mať jak rezať to je lepšie a určite si to nikto nevšimne takže pohoda neee izy pizy
Že bláznivá deniska lol to si sa mohla volať že bezruka deniska to by bolo viac cool ne
Určite mas 13 rockov si z ťažkej jebnutej bratislava kru a niekedy dúfam že keď ťa uvidím jak si budeš rezať nohy ustami (pretože nebudeš mať ruky) tak ťa prejde MHD(mestská hromadná spoločnosť btw ak nechápeš ) ak to bolo moc kruté k tebe sory aale si piča čo už dovidenia s pozdravom JOŽKO JEŽKO

www.jebnutiludiapezinok.sk

Ty si chorá pica. Pod knam do pk my sa o teba postaráme. Su tam velmi inteligentni ludia nemusis sa bat. Ako podpora chodí Fico kazdy vecer rozpravat svoje pribehy a ľudia su nadseni. Neváhaj ozvy sa nám na email - nasdomcekpezinok@gmail.cocot

Blackberry

:D hej no rezať sa kvôli Lubkovi :D dúfam, že sa dievčatko spamätalo a žije si svoj život ďalej, neviem a to, že verejne hovoríš že si "režeš žily" neviem či by si o tom naozaj hovorila :)

lillllls

Prečo mladí ľudia robia takéto blbosti ? Ja som v tvojom veku (viac ako 15 nemáš určite) poškriabala auto frajerovi :D a veru sa oplatilo :D A ostatní čo jej tu píšete, že nech psychiatra a rodičia atd atd , ste blbí tiež ? Dievča sa potrebuje odreagovať , a je cela natešená aké prispevky tuna dostane :D... tie mladé pipiny poriadne vyprášiť od zadu , očividne potrebujú sex, a nebudú myslieť na rezanie :DD

innerworld

Vaz si,ze zijes,su ludia,ktori stratili blizkeho, su ludia,ktori trpia zdravotnymi problemami - a nadalej su tu.

Clovek nemoze byt zavisly od inych,aj ked pod vplyvom citov si svoju zavislost nepripusti.

Kazdy je na tomto svete za seba,ci sa to niekomu paci alebo nie.