Dlhodobe bolesti hrdla

Príspevok v téme: Dlhodobe bolesti hrdla
QuesT

Dobry den,mam dlhodobe problemy s hrdlom,ktore ma trapia uz dlhu dobu..Dost neskoro som si uvedomil,ze mam s tym nieco robit.Ide o to,ze kazde rano po prebudeni mam strasne vysusene hrdlo,napuchnute,dost boli,vysusenu mam aj celu tvar,na perach sa mi tvori volaka vrstva.Bolest prejde do jednej hodiny,no hrdlo mi aj nici vlasy,ktore mam v tedy v strasnom stave,dost mi vypadavaju,mam suchu pokozku.Rano mi byva aj dost zima,casto mam strasne studene ruky.Tvori sa mi aj vela hlienu,takisto nos nemam nikdy prazdny,a tazko sa mi vysmrkava.Bol som s tym aj uz niekolko krat u doktorky.Nemate nejaku radu ako to zastavit :/? Dakujem vopred..

QuesT

ten napad s vodou...flasku mavam pri sebe od konca leta,pijem vzdy ked sa zobudim,najprv mi to aj trochu zlepsilo ale teraz je to stale take iste

Mimulus

Presne! Daj si k posteli fľašu s vodou a ak už nebude iná možnosť tak ak sa v noci zobudíš tak sa napi. Nemáte platové okná? Tam je totiž taká funkcia ako mikrovetranie a to by si si mala nechať celú noc. Alebo počas dňa častejšie vetrať - a predtým ak pôjdeš spať vyvetraj tak nárazovo :) Je to určite suchý vzduch!