Slim lipo Yes Visage

degva

Tak ja napisem svoj nazor,lebo uz mam dost tychto klinik vyskerenych...Nepride mi normalne ,ze konzultujete s manazerkou,ktora nevie odpovedat na odborne otazky,a povie vam,ze pred OP sa mozete porozpravat s lekarom,ze vam beru krv na chodbe a davaju vam premedikaciu na recepcii,ze vam den pred OP nedvihaju telefon a vy neviete o kolkej mate prist...potom cakate 1,5 hodiny po case,v ktory mala OP zacat,lebo maju sklz...ze za 4 tisic vam daju 5 leukoplastov na 10 ran a vy si to vsimnete,ked ste doma a nic nemate.Ja lutujem,ze som dcere nedokazala zabranit v navsteve tejto kliniky.

degva

velmi by som ocenila,ak by niekto napisal svoju skusenost s liposukciou noh,ako dlho to boli,kedy vidiet nejaky rozdiel,ak vobec,ja som skutocne znechutena ,vsetci tu pisu chvaly,su tu realni ludia?

Janina35

ahojte kocky pridavam svoju skusenost ze tato liposukcia je zazrak. Za hodinku ma zbavila bruska a bokov po detoch. Netrapte sa nasetrite si a uvidite ako uzasne sa po nej budete citit. Ja si neviem vynachvalit konecne obleciem aj stare oblecenie spred par rokov a nikde mi nic netrci . Je to skvely pocit

Moninka36

@Bebe132 Súhlasím že modelácia je asi najlepšia v prípade keď potrebuješ vyzdvihnúť ovisnuté prsia a troška ich vyformovať. Ja som si ich dala robiť v Yes visage po druhom dieťati nakoľko som už daľšie neplánovala. Po kojení som mala prsia takmer na bruchu a bol to hrozný pohľad. Teraz mám prsia kde majú byť a nehambím sa veru ani vyzliecť do plavok. Ono troška tým nadvihnutím aj pôsobia väčšie takže je to taký plus. Ja som spokojná nakoľko by som asi implantát nechcela. Ale viem že ešte existuje nejaký prenos tuku do pŕs čo by mohlo ešte vytvarovať prsia ale k tomu ti moc nepoviem, najlepšie si zistiť dakde

Lollina4

Nemyslím že sa robí liposukcia prsníkov kôli zmene tvaru pŕs, to akože chceš odstať tuk z pŕs?  Tak na formovanie pŕs je dobrá modelácia. Nie je to síce implantát čiže prsia sa ti nezväčšia ale naberú ti plnší tvar kôli tomu že prsia sú nadvihnuté a  vymodelované. Ja som si týmto prešla pred asi dvoma rokmi a bola to super voľba.

Michella

Liposukciu som na klinike podstúpila minulý rok pred letom, výsledok je skvelý tak sa teším že tento rok budem mať stále dobrú postavičku do plavok. Inak som tam bola od vtedy už pár krát na menších zákrokoch a som tam s prístupom personálu spokojná.