Slim lipo Yes Visage

Hanullka

Ja som bola s prístupom nadmieru spokojná. Doktor bol veľmi príjemný a na konzultácii mi popísal všetko podrobne za čo som bola vďačná, nakoľko som sa bála. Ani to dáko nebolelo až na tie modrinky ale to zmizlo celkom rýchlo. Dokonca som už bola aj na vyhladení vrások a taktiež s pani doktorkou som bola veľmi spokojná.

Lenka09

Ahojte babulky chcem sa spytat na tuto kliniku ako na vas posobili lekari a ake mate skusenosti ? Mam tam ist na konzultaciu ohladom liposukcie vdaka :)

Annika8

Mne robili lipo brucha a bokov asi pred rokom. Bola som v Yes visage spokojná, príjemy personál a doktor. Výsledok je super zatiaľ sa mi veru nič nevrátilo, takže som rada. Na ďaľší rok sa chystám na lipo stehien a pravdepodobne aj ramená. Dúfam že tá bolesť bude znesiteľná ako u brucha:-)

Hanullka

Mne zase liposukcia veľmi pomohla. Kým som sa odhodlala to síce troška trvalo ale určite by som do toho znova išla. Musím povedať že keď som konečne odpuchla tak som sa mohla vopchať do nohavíc do ktorých som sa predtým veru nemohla. A rozdiel musím potrvdiť. Len možno je lepšie keď sa aj troška potom o seba viac staráš, aj stravu vylepšíš a tak. Inak celkovo klinika posobila dobre a aj doktor bol fajn. A ešte si raz do Yes Visage zbehnem do konca roka na vyhladenie vrások tak aby som do vianoc mala hotovo. Taký malý dodatočný darček:-))

Corinocka

Zdravim.ja som absolvovala smart lipo brucha pred 4 rokmi v prahe na perfectklinic. Bolo mi povedane ze mi urobili smartlipo. Avsak po dvoch rokoch mi zacala na bruchu opät ovisat koza ale na viacerych miestach ako predtym. Myslim ze po zakroku kanylou tak ako lekar odstranoval tuk koza akobysa po tych dvoch rokoch naplnila zasa tukom a ostala zdeformovana. Teraz to vyzera skutocne velmi zle. 4 rok moje brucho vyzera ako bruch 90 rocnej stareny. Podotykam ze som nepribrala a moja vaha je stale rovnaka. Takze ja neodporucam liposunkciu. Budem musiet najst riesenie ako to vylepsit.

BarrySo164

Tie krízové ​​partie sú najhoršie dievčatá. Sama to poznám. Bola som v yes visage asi pred rokom na liposukciu a chcela som paže a vnútorné stehná. Je super že to robia ambulantne a nejde skoro nič cítiť aj to hojenia bolo v pohode. Ešte rozmýšľam že si nechám do budúcna spravit prsia, ale chce to zase našetriť peniažky

jajuska55

ahoj libuska kolko si zato vsetko platila? tiez tam chcem ist na liposukciu bokov mam ich hrozne a vsade schudnem len tam sa mi tuk drzi

danka18

Ahoj Libusamit, toto presne mam teraz v plane Slimlipo, boky, lokalna anest.
Pls ked si spokojna, ktory lekar Ti to robil? Kolko to vyslo, ak mozes prezradit. A kolko treba nosit to pradlo, ak treba? Bolo to vidiet hned ten ubytok? Je to sumerne?
Super pocut, ze si spokojna

Dik

Libusamit

U mňa mala liposukcia celkom viditeľný efekt takže s ňou som spokojná, zbavila som sa bokov ktoré ma trápili a to v podstate bez bolesti. Robili mi ju v lokálnej, cítila som len tlak a to bolo všetko, nič viac na tom nebolo.