Ten pravý

kkq

či je ten pravý alebo pravá? Tak ja mám priateľku tri roky, hrozne sa milujeme, aj v posteli je všetko ok, no ja by som chcel trošku častejšie :) no ale to až tak nevadí, ale problém je v tom, že sa hrozne hádame, a v poslednom čase stale, a kvôli hociakej kravine.Teraz sa zmenila, akoby jej ani nezáležalo, čo bude, či budeme spolu, alebo sa rozídeme, tak som sa jej na to opýtal, a ona, že nič sa nezmenilo, len sa jej nechce už riešiť tie všetky problémy. No dobre, ale vŕtať do mňa pre každú kravinu to sa jej hrozne chce. Ako mne už tie hádky idú dotálne na nervy, už sme sa aj pár krát rozišli, no keď sme vychladli, tak sme nemohli bez seba vydržať, tak sme sa udobrili, no po pár dňoch, týždňoch je to opäť ako pred tým. No a teraz otázka. Je tá pravá???!

fuha

Hm.. Ja chodím s mojím terajším už pol roka a je to môj prvý dlhší vzťah a zatiaľ aj najlepší. Ani on predo mnou nemal dlhší vzťah ako dva týždne. A síce mám ten pocit že to asi nieje človek s ktorým budem doživotne ale strašne ho ľúbim. A myslím že pre toto obdobie je to pre mňa môj pravý :) dúfam že také niečo ti stačí :) som šťastná že ho mám a nechcem meniť :)