Bolesť konečníka (zlatá žila)

Príspevok v téme: Bolesť konečníka (zlatá žila)
tina

Od včera mám problémy s bolesťou konečníka. Mala som veľmi hustu a tvrdu stolicu, dlho mi trvalo kým som sa vyprázdnila (nešlo to), podarilo sa mi to až večer. Potom prišli tie strašné bolesti konečníka, celú noc som nemohla spať. Potrebujem od Vás poradiť, čo mám ďalej robiť. Momentálne sa bojím ísť aj na wc. Potrebujem nejaké rady čo mi pomôže.
Ďakujem Vám veľmi pekne.

nothing

existujú na to krémy, ktoré dostaneš v lekárni... alebo rovno bež k lekárovi, ktorý ti niečo predpíše, trvá to len niekoľko dní kým sa toho úplne zbavíš...

tina

dakujem vsetkym a radu. Uz som si s tym poradila, je to uz omnoho lepsie. Zacala som jest jogurty, acidko, zeleninu, ovocie, kupila som si mast FAKTU a indicku vlakninu PSYLLIUM... velmi mi to pomohlo, odporucam to vsetkym.

buba

Ja somprave bola na vys.hemeroidou u chyrurga.Tiez ich mam,obcas aj krvacam podla toho aku mam stolicu.Snazim sa jest vela jogurtou a acidko.Vraj si mam kupit v lekarni neake masticky a zistit ktora mi bude najlepsie pomahat.

jedenastka

davaj si pozor na stravu,mne pomahaju pomarance,figy,mrkva,jogurty.Tieto problemy som mavala v tehotenstve.Najlepsie konecnik umyvat,zatlacat dovnutra ja som mala Aviril H mast a cipky sedeniu sa vyhybat aspon kým to neprejde u nma do tých dvoch týzdnov.Potom uz by som isla za lekarom ale vzdy hladam ine moznosti a rady.Pomoz si clovece aj pan boh ti pomoze.

rusalka

Ked mas trosku casu,najdi si clanky stouto temou na tomto fore niekde v januari,je tam toho dost,aj na tejto stranke v oblasti Choroby sa tam pise.Vela stastia.