Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Proactiv solutions - ako objednat..

Príspevok v téme: Proactiv solutions - ako objednat..
ariela

Ahojte.citala som na internete vela pozitivnych ohlasov na Proactiv solutions...chcela by som to skusit,no je to velmi drahe..a cez proactiv.com to vyjde ovela lacnejsie.chcem sa opytat niekoho kto si to takto objednal,ci je to spolahlive,a hlavne kolko stoji postovne,ci sa mi to vobec oplati..ak mate skusenosti s touto kozmetikou,prosim napiste mi svoje skusenosti,ci to ozaj pomaha.dakujem pekne.

mikumilamiku

toto som nevyskúšala, ale chcela som, okrem tohto som vyskúšala X prípravkov a aj oveľa drahších ako toto a mi nič nepomohlo, takže moje pocity stručne - neverím, že mne nejaký krém na akné pomôže, proste jednoducho keď dačo máš posraté vo vnútri tela, nejaký vonkajší krém ti (mi) nepomôže :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.