Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Excipial U Lipolotio a póry

Príspevok v téme: Excipial U Lipolotio a póry
omg721

Dobrý deň. Dostala som od kožnej nové lieky na akné, ktoré mi veľmi vysušujú pokužku. Našla som doma Excipial U Lipolotio, na nete som čítala, že sa môže používať aj na tvár, chcem sa spýtať, či má niekto s skúsenosti s ním a či upcháva póry, čiže sa mi akné ešte zhorší:( Ale poprípade poraďte niečo na suchú pokožku, čo neupcháva póry. Ďakujem

elfy

ahoj no ja si myslim ze by ti to pory asi upchalo lebo to je dost mastne kedze je to na vysusenu kozu, ja si idem akurat objednat z oriflame cistiaci gel s cajovnikovym olejom a rozmarinom a taktiez pletovy krem z tejto rady, cajovnik je dobra volba na problematicku pokozku, teda neviem aku presne ju mas ty lebo ja mam mastnu pokozku a robia sa mi pory a cajovnik je na tieto veci dobry, a keby si si to nahodou chcela objednat tak si to objednaj z toho katalogu 1/2013 lebo tam to bude v zlave

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Excipial U Lipolotio a póry - Fórum - ZDRAVIE.sk