Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Infekcia v ústach

Príspevok v téme: Infekcia v ústach
Swetlus

Dobrý deň...asi 8 dní dozadu ma začalo niečo pobolievať v ústach vzadu dolu ako rastie zub múdrosti sa mi spravila bublina..asi tri dni na to sa mi začali robiť infekcie, bielej farby...mám ich na ďasnách, na jazyku..dokonca mám niektoré časti ďasien doslova vyžrané..na jazyku sa mi spravili afty a tak isto aj na perách..v noci mi opuchnú líca aj jazyk a neskutočne ma bolia zuby...Bola som s tým u doktorky lenže tá mi predpísala len Florsalmin a Herbadent..včera som si kúpila Mundisal Gel a Sprej Tantum Verde, ktorými si to aspoň trochu znecitliviem (nachvíľu).. je to veľmi nepríjemné a hrozne to bolí..nepoznáte nejaké účinné recepty na to alebo čo robiť pri takejto infekcí?... dakujem za skoré odpovede..

RNG

Afty su plesnove infekcie, pomaha na ne roztok gsu, koloidna strieborna voda, a oreganovy olej, ciastocne aj kokosovy olej.

mate59

ak ti rastie zub mudrosti a nie je prerezaný,treba spravit jeho rtg a podla nálezu treba postupovat.Na utišenie bolesti si daj Voltaren,Ibalgin, Brufen, záleží,čo máš doma,zajtra tam nabehni.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infekcia v ústach - Fórum - ZDRAVIE.sk