Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz nepotrebujeme priatelov k zivotu?

zlatovlaskaa

Nechápem ako niekto môže povedať že nepotrebuje k životu priateľov... potom komu sa ten človek zdôverí so svojími problémami ?? komu sa vyrozpráva ?? vyplače ?? nechá poradiť ??? ja by som bez nich bola asi stratená...

Mimulus

Hlavne táto veta je v dnešnom svete zaužívaná najviac :(

,,vzdy je to o tom ze ten clovek sa mi na nieco zide.,,

Maoam

to je otazka

jasne, ze clovek potrebuje aspon 1 skutocne dobreho priatela

ti, ktori tu vypisujete, ze to nie je potrebne, mate zrejme dobre rodinne zazemie, alebo ste vyrazne extrovertni a uspokojite sa s kvantitou povrchnych znamosti, mate s kym von, s kym pokecat atd.

to su znami, kamosi

ale PRIATEL - zvlast ak clovek nema v rodine oporu, patri k najvzacnejsim sucastiam zivota cloveka (zvlast introvertnych ludi), to je clovek, ktory je TU, ked ho treba, ktory pocuva, pochopi, zbytocne sa nepyta, pomoze, vtedy ked vsetci ostatni zrazu zmiznu, lebo 'je problem' a oni zazracne zrazu maju plne ruky prace a pomoct nemozu

veronicka2

ja si myslim ze v sucasnej dobe clovek priatelov nepotrebuje. mam 25 rokov a nemam priatelov a popravde mi vobec nechybaju. pritom som spolocensky mily clovek ktory rad chodieva na kavicky a podobne. chodim so spoluziackami z vysky alebo s kolegynami z prace... su to znamy, nie priatelia, dokonale vieme pokecat ale zase to berem odtial- potial...nerozoberam s nimi nic sukromne. je to v pohode. myslim si ze sme v takej dobe ze kazdy kazdeho vyuziva a zneuziva a naco sa trapit potom. nikto z mladych ludi nieje priatel len kvoli dobremu pocitu. vzdy je to o tom ze ten clovek sa mi na nieco zide. teraz to funguje tak ze vsetci si zavidia nikto nikomu nepraje. ja si priatelov ani nehladam fungujem tak vzdy a som stastna...

zlatovlaskaa

Ja mám veľa priateľov ale skutočných že by šli za mnou aj o pol noci mám asi troch ....Dosť si ich vážim a sme priatelia viac ako 6 rokov a nikdy tam nebola nejaká extra hádka... Ale ak ste si všimli dnešné decká 16 a menej, tak tie si vôbec nevážia priateľstvo, kamarátov... Správajú sa k sebe otrasne, nadávajú si, závidia si ale bavia sa spolu....

miso 99

ked sa clovek nechce citit sam tak asi len partner mu dokaze dat ten pocit.... inac dnesny ludia su strasne sebecki a je im jedno ako sa druhy citi... aspon ja mam take skusenosti ... preco asi je tolko psychickych poruch ....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz nepotrebujeme priatelov k zivotu? - Fórum - ZDRAVIE.sk