Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Druhá večera

Príspevok v téme: Druhá večera
mrkva306

Ahojte :) Chcela by som vás poprosiť o radu alebo skôr o názor :) Ide o to že si rada varím mrkvovú polievku ale varím ju uplne dietne jednoducho do vody nastruham zo 3 mrkvy 2 petržleny pridám trošku soli a varím :) nič iné tam vlastne nepridávam a veľmi mi to chutí :) chcela by som sa spýtať či je vhodné aby som túto polievku jedla ako druhú večeru okolo takej 9 ked o 10 alebo pol 11 sa chystám spať? :) Dakujem za radu ..:)

mrkva306

Dakujem za názor :) Lebo počula som že sa nemá ísť spať s prázdnym a škrkajúcim žaludkom...:) a ja zvyknem večeriať takú normálnu večeru okolo pol siedmej tak niekedy sa mi stane že dostanem hlad.. :) a čo si myslíš o polievke na ranajky ?..:D :)

Agnes999

No odporuca sa jest najneskor 3 hodiny pred spanim, ale zase to co tato polievka je naozaj dietna, myslim, ze s nou zas vela nepokazis. Radsej toto ako nejake mastne ci sladke jedlo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Druhá večera - Fórum - ZDRAVIE.sk