Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznesitelna bolest hlavy

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest hlavy
muhuhee1

dobry den vsimol som si , ze vzdy po fyzickej aktivite, hlavne behanie, ma vzdy vecer boli hrozne, ale hrozne hlava....
Aktivita to nieje az tak hrozná hral som hodinu florbal kde som dal par striedaní , dokopy som nabehal naplno maximalne tak 15 minút... stalo sa mi to napr aj po tom ako som mal viacej krat sex za den, neuveritelná bolest hlavy vzdy k veceru a vecer, aj ked som hral napriklad ráno ...
citim takú čudnu bolest ako keby som mal krv strasne hustú a v hlave nechcela prechadzat a mal som zvysený tlak či čo ... neviem ako to opisať ... Nema alebo nemal niekdo podobné problemy ? ako sa toho zbaviť, lebo nedá sa po športe na nič sustrediť ten deň už, a ako sa toho zbaviť ? Mal som pocit že malo pijem , ale pijem aj vela a nepomaha ...

muhuhee1

no som tu opat, skusal som doplnat aj cukor do stravy vela som pil , a stale ta istá bolesť, zmeral som si tlak 166 na 103 a tep 100 , neskor 166 100 a 89 tep ... cize je to vysokym krvnym tlakom , schvalne som sa dneska pozoroval nieje to unava svalová lebo telu som nedal vela zabrať, ale spravil som 5 striedaní že som išiel naplno a bol som zadýchaný ... pocas zapasu vsetko v pohode aj potom , ale za take tri hodinky potom sa to nedá zniesť ...

muhuhee1

jo stava sa mi , napr. ked som sa sprchoval tak som sa musel aj chytit napr steny nech tam nespadnem, dost sa mi tak ani nie že zatočí hlava ale citim taky prudky tlak v hlave ze to je dost neprijemné ... važim 77 kilogramov pri výške 183 cm, vek : 19 ... moja vaha sa poslednych 4-5 rokov pohybuje okolo 73, - 77 kg, to sa drzim uz okolo roku, cize zmenou vahy to asi nebude ... skorej to vidim, ako radil na ten cukor a výživu pretože to dosť podcenujem ked som tak včera rozmyslal tak som cukry do tela za vcerajsok vobec nedostal, nabuduce to skúsim , tak uvidime ... najest som sa najedol dosť ale tie cukry ... neviem trochu ma to hnevá kedze neodbehol som nejaky maraton ani nič extra ...len som dal pár striedaní ktoré som išel naplno a potom celý den možem zahodiť ...

Gabriel2

A koľko vážiš? Podobné stavy som mal, keď som mal obdobie naberania kíl. S tým tlakom to nie je sranda, jeden medik my vysvetľoval, že sa takto dá pekne dopracovať k puknutiu cievok.

arriva

Problem s cukrom možno...skús si sledovať hladinu cukru v krvi, jedavas pravidelne, máš pestrú stravu ? Je možné že ti klesne hladina cukru, ty ale nepocitis hlad, nenajes sa a následne ťa rozboli hlava . Pri zvýšenej fyzickej aktivite treba viac jesť, dopĺňať kalorie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznesitelna bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk