Psychiatrická liečebňa - Veľké Zálužie.

kv

a ze sa normalni ludia boja blaznov ?? :D to mas z kade. ja sa nikoho nebojim, chapem ze ste slabi, chori, ze vam obcas prepne, niektorym aj castejsie. kvoli tomu sa tu teraz nebudem pred vami plazit, zvykaj si zivot je kruty.

kv

aby to bolo autenticke. tak mne toto robil jeden blazon tiez. uz 10 rokov ma chyti hysteria kde kto zas lezi v kaluzi krvi ked mi nezdvihne mobil. a horsie od zistenia ze ten cvok v tej kaluzi krvi fakt lezi je to ked len tapas v neistote ci je to on alebo neni alebo kde je . ja doteraz ked citam spravy o bezmennych inteligentoch co si to hodia tak mi zostane zle ruky sa mi roztrasu.
no jasne vysokointeligetni psychosi. ja som vysokointeligentna tiez to s tym absolutne nic nema.

kv

katty ty si jak clen sekty prisambohu:D to ked citam uz len vesmirnych ludi si tam nezakomponovala .
min. co tvoja zena na tie tvoje vylety ? vies co jej tym robis ? by som sa necudovala keby mala nasledujucich 15 rokov depky ona z teba.

[zruseny22]

Mimulus, ja sa chcem len opytat: ty nemas depresie diag. lekarom? Ci som to len zle pochopila? Mam pocit, ze to tu niekto spominal.

katty192

kým nevystúpiš pred svojou rodinou a nepovieš im o čo ide, tak sa s tebou o tomto proste nebudem baviť. tieto tlaky poznám a viem, ako sa človek cíti s ceduľkou na prsiach..

Mimulus

No pekne :D

katty192 no asi si ma nepresvedčila. Zapamätaj si, že človeka nemôžeš súdiť len preto, že niečomu nerozumie a že sa niečoho bojí. Tí ľudia sa Nás jednoducho boja a aká je najlepšia obrana - útok.

pan d. pozri ak sa okolo Teba nachádzajú zdraví ľudia, ktorí to ,,nikdy,, nepochopia tak nemáš čo riešiť. Dopadnem presne tak ako ty a možno horšie. Som zatiaľ vďačný, že mám silu aspoň to skrývať a nikto ma ešte nevylúčil zo spoločnosti. Pozri ak rodina a manželka nie sú najbližší tak kto? Priatelia ,,teda tí čo nimi boli,, o tom vedeli ale tiež som im to nepovedal zo dňa na deň. Jednoducho má kv pravdu a nikto ma o opaku nepresvedčí. Vždy sa totiž k Nám ľudia budú správať tak ako práve ona. A je to prirodzená reakcia. Silný jedinec má v prírode vždy výhodu pred slabším :D

pan d.

O svojich problemoch treba s najblizsimi hovorit. Ak sa to neda, tak to nie su najblizsi... Ja som o svojich problemoch zacal hovorit, ale narazil som na nepochopenie, ziaden zaujem. Vsetci su zdravi, tak na co by hovorili o chorobach? Ale v tvojom pripade to moze vyjst, nikdy nevies.

katty192

Mimulus, presne ako hovoríš, nevidno to na tebe a to ti dáva silu. ale čo keby si sa nevytratil raz za čas na tajné miesto, ale rovno na stred námestia s cedulkou na prsiach "dnes premýšľam, či sa chcem zabiť" a tam by sa do teba začali obúvať ľudia, pre ktorých si handra, čo by bolo potom ? a ver tomu, že na niektorých to naozaj pekne vidno, že je zle a tomuto odporu musia čeliť. preto sa nebudem zastávať ľudí typu kv, definitívne rozhodnutie.

Mimulus

pan d. - som obklopený ľuďmi s podobnými názormi ako má kv, či je to už moja rodina alebo Manželka a jej rodina takže... Čo sa týka tých liekov - tak si to tu včera napísal nie? Pacientovi, ktorý žiadne lieky nebral bolo povedané, že sa mu zlepšil stav :D
Pozri tabletky sú na... a doktori podľa mňa tiež, pretože aby jeden doktor, ktorý nastavil liečbu povedal toto :D Ale je to pravda - takto to jednoducho chodí.