Psychiatrická liečebňa - Veľké Zálužie.

Meretseger

To musela vedieť celá nemocnica :D Som si istá, že boli veeľmi happy, keď nás odtiaľ vyhadzovali. Sestry nás viackrát načapali niekde sa bozkávať, v umyvárni, za závesom... Raz, že: "Dievčatá, čo robíte?" Priateľka si akože umývala tvár (bolo to v tej umyvárni) a ja som celá červená zahlásila: "Ehm... pripravujeme sa na spánok!" :D Prípadne nás jedna sestra videla rovno na chodbe, večer, keď už všetci spali, bozkávať sa... Priateľka išla potom na izbu, mňa si sestrička zavolala na ošetrovňu kvôli inzulínu a popritom sa pýta" Čo vy máte s tou ...?" A ja inteligentne: "Eeeehm... no comment!" :D:D Takže veselo :D

Meretseger

Tak pokiaľ by šlo o sex medzi pacientami, i čisto na ženskom sa také čosi dá :D Upratovačka nás s priateľkou nachytala v posteli na izbe :-[ Otvorila dvere, vysypala akoby nič kôš a bez slova zavrela... A my tam, v posteli, ja už hore bez :D:D:D Na ďalší deň si ma po komunite zavolal lekár do ošetrovne, vyhodil sestru a povedal mi: "Pani ..., včera vás nachytala upratovačka s vašou priateľkou v posteli." Myslela som, že od hanby sa prepadnem do Austrálie :D:D

pan d.

Jeden nebral cely mesiac ziadne lieky v nemocnici a na konci mesiaca primar povedal, ze jeho stav sa mu viditelne zlepsil. Tak co mu pomohlo? Duch Svaty?

pan d.

Ja som poznal takych, co im nic nebolo a este mi to aj povedali, ale uz nie som s nimi v kontakte a ani ich mena si nepamatam.