Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extrakcia zuba

Príspevok v téme: Extrakcia zuba
TradeMark

Zdravim,

koli zapalu kosti pod zubom a neznesitelnym bolestiam som si musel dat vytiahnut zub. Krvacat to prestalo hned ako som sa vratil domov.

Moj problem je, ze ubehlo asi 30 hodin a momentalne je cele to miesto hnede a dasno je citlive na dotyk. Jemne som tu hnedu cast obtrel vatovou tycinkou ale neviem urcit ci je to hnis alebo iba chrasta rozmocena slinamy. Ma niekto skusenosti ako dlho to trva kym sa to zahoji resp. ci podla opisu to znie v poriadku?

Prvy krat som si na to aj aplikoval Florsalmin. Viete odporucit nejaky dezinfekcny pripravok, ktorym by som to mal osetrovat alebo to mam nechat tak? Vdaka.

orchidejka

tam sa ti ma vytvorit taka zrazenina, to moze byt ako popisujes to hnede zafarbenie (zvycajne sa vytvara tak na druhy ci treti den od trhani). mne ked trhal zub, tak to trvalo aj tyzden kym sa to zahojilo a vyrazne mi zakazal si ho niecim potierat alebo vyplachovat - ziadnymi vyluhovanymi cajikmi a nie to este florsalminom. cize na tvojom mieste by som to nechala tak a vyckala kym ti ta zrazenina nezmizne, je to inac celkom neprijemny pocit a aj ten zapach

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.