Môže to byť pravá láska?

Príspevok v téme: Môže to byť pravá láska?
coteraz00

caute, stala sa mi taka vec. mali sme dlhorocny vztah. jemu casto hrabalo a dva krat dal pauzu ze chce byt slobodny, prvykrat sme sa po mesiaci k sebe vratili.. a druhy krat, teraz, uz som to ukoncila. bolo vidiet ze chcel skusit ine baby..
teraz sa spamatal a chce sa vratit. priznal sa ze v opitosti sa s jednou vyspal (teda nie celkom, lebo zevraj sa po minute spamatal)..
ja som sa z toho rozchodu dostala, uvedomila som si ako mi klamal, ako stale vymyslal hluposti,.. len teraz sa objavuju stare city, on mi stale hovori ze to uz bude ine, ze bol nevyzrety a nevybureny. (je pravda ze sme boli spolu od 16)
moze to byt aj tak prava laska z jeho strany? nam bolo spolu super, rozumeli sme si, vela sme sa smiali spolu..
vy chlapi by ste tiez mali potrebu spoznavat ine baby kebyze mate perfektny vztah, vsetko klape, .. ale ste spolu od 16...atd??
diky

sweater*

ludia ti tu pisu hluposti.. clovek potrebuje dozret, ujasnit si nejake veci a samozrejme aj vela odzit a zazit aby si vedel stanovit priority, utriedit svoje nazory, je to proces postupny, dovolim si tvrdit ze nast-rocny je velmi mlady nato vhupnut do "zreleho a dospeleho" vztahu a ocakavat ze budete spolu naveky. a na margo tvojej otazky, tazko ti mi poradime ci je jeho laska skutocna, ci sa zmenil atd. mozno ano mozno nie, je jedine na tebe ci to opat skusis, v zivote treba vzdy pocitat s tym ze veci jednoducho aj vyjst nemusia a ty budes musiet zniest ten pocit sklamania. tvoja volba, poskladaj si veci za a proti na vahu a sleduj ktora strana prevazi :). good luck

Kovepa

No boli ste spolu od 16... No to je este vek tazkej puberty. Tam sa hormony buria, niet sa divit, ze sa potreboval vybesniet. Tu sa este neda hovorit o vaznosti vztahu. Ale na druhej strane, aj ty si bola v tom veku a nepotrebovala si sa vyburovat. Je to tak pol na pol. A navyse, on s tebou zameta ako s handrou. Ja by som do takeho vztahu uz nesla. Ak mas trochu ucty k samej sebe a mas trochu hrdosti v sebe, tak mu povies, nech ta uz viac nekontaktuje. Ono totizto v buducnosti bude zneuzivat tvoju makkost a bude si vyhadzovat z kopytka na kazdom kroku, lebo vie, ze s tebou si zamatie ako si on urci a ty sa mu podvolis. Chces takyto vztah? Rozisli ste sa, dostala si sa z toho, najdi si ineho vyzreteho partnera, ktory uz co to v zivote okusil a dostanes sa na uplne iny partnersky level v akom si bola doteraz. Moj muz je odomna 10 rokov starsi, sme spolu 7 rokov a ten nas vztah je uz o inom. On je vybureny az az, tak teraz jedine co robi, sa venuje nam, nasim detom a takto to ostane uz navzdy. Ale ked porovnam vztahy s mojimi rovesnickami, tak som stastna, ze moj muz je starsi, lebo ti ich manzelia maju este dost nevyzrete mozgy. (cest vynimkam). Mimochodom, spoznali sme sa, ked som mala 24...

olivka30

jasne uplne ta najpravejsia z lavej strany :D
kazdy ma pocas vztahu potrebu spoznavat novych ludi nielen opacneho pohlavia, celkovo nove kontakty, ale ak raz dojde na neveru, rozchody, navraty, tak na to ja uz neverim...ani na zazracne spamatanie.

okoloiduciXY

rozchody, klamstvá, ešte sa s niekym skoro vyspal? jasné, to bude určite pravá láska.. trochu ma zaráža že sa na to vlastne pýtaš

Magy

coteraz00 - nemoze, pretoze prava laska je aj o obetach a odriekani jeden pre druheho. ale to je zaroven aj o tom, ze obaja su vyzreti a nestvaraju kdejake hluposti. teda rozhodne nie napriek tomu druhemu.
do buducnosti nevidim, nie som vestec. je mozne, ze tento bude ten pravy, aj ked zakopol a teraz sa mu hormony skludnili a bude sekat dobrotu. ale je tiez mozne, ze takto zahnut si bude chciet aj neskor. vsak ked odpustila raz, odpustis zase...
poznam oba pripady v niekolkych verziach, je to velm individualne.
ak si sa ty za tie roky uz ale pohla dalej, mas vztah alebo ine hodnoty a nazory, tak niet velmi co riesit, chlapec zmeskal vlak.
to konecne rozhodnutie je len a len na tebe.

coteraz00

double dog :D rozosmial si ma velmi dakujem..
on dal vo vztahu dva krat pauzu lebo chcel byt slobodny.. prvykrat sme sa dali zase dokopy a teraz som to uz ukoncila (viacere faktory).. podstatne je ze ma nechal odist, kvoli tomu ze chcel vyskusat slobodny zivot. za dva mesiace si uzil co sa dalo.padol na hubu.. uvedomil si chyby.. a teraz sa chce vratit.. a ja sa pytam, moze to byt prava laska?

doubledog

prava laska z jeho strany to byt mohla/moze
akurat z tvojej strany to tak asi nebude.

ved kto je ten, kto sa rozchadza, ty alebo on?
on ta stale chce, ty jeho uz nie.

Agnes999

Dobre si sa rozhodla. Ak sa on citi nevybureny a ma potrebu obstastnovat ine, nemal vstupovat do vztahu. To je tak sebecke. On si uziva vyhody vztahu a zaroven sa sprava ako single zrebec. Ty mas ak dobre pocitam 22 rokov, si este velmi mlada, najdes toho praveho inde.

coteraz00

boze az sa smejem ked si to po sebe precitam :D
no niektori ludia fakt nie su kompletni.. a preco si neuvedomil co prenho znamenam pocas skoro 6 rokov? preco mu to doplo az ked ma stratil? normalne sa mi pozastavuje rozum nad debilitou dnesnych ludi.
boze tak som sa oklamala s nim az to pekne neni. baby ked raz niekto klame, klamat bude navzdy. nedavajte nikdy druhe sance.
a uzasne je to ze sa mi stale ozvyva a pripomina mi to vsetko.. ked ja uz chcem ist dalej

Dadula56

Strasne sa cudujem, ze vobec niekto je ochotny zobrat do uvahy taky argument, ze on bol nevybureny. Velmi casto sa to tu objavuje...Ak je raz niekto chruno, tak nim aj ostane. Ak mam vztah, tak si nerozbieham paralelne ine zabavky, je jedno, ci mam 15 alebo 60. Spravi to znova, neda sa mu verit, naco vstupovat do tej istej rieky?A najma ak to nie je druhy krat, ale podla toho, co pises treti.