Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zdrtenaa

Príspevok v téme: Som zdrtenaa
puma7

Nadpis je trochu prehnaný, ale aj tak...som zdrtená :) poznaním, že pre výber vhodného partnera je potrebné vziať do úvahy aj veľkosť jeho penisu. Pre ozrejmenie, doposiaľ som mala iba jedného partnera, sex bol super, aj ked rokmi uz trochu nudný a vďaka problémom otravný...vzťah sa skoncil, našla som si známosť, nie veľmi hlboký vzťah, išli sme na to, no a ja zvyknuta na určitý štandard som ostala prekvapená zistením, že tam dolu mi čosi k spokojnosti ešte chýba ...nepovedala som mu nič, veď snáď vie - alebo nevie ? Akosi sme tu tému slušne obišli. No a chcem sa tu vlastne len podeliť o prekvapujúce zistenie, že k zoznamu nárokov na budúceho partnera budem musieť pridať ďalšiu položku...a dosť obtiažne zistitelnu :D pritom veľmi podstatnú. Hm, a vraj na veľkosti nezáleží :D blbosť.

beskyd

vsetko je len o penisoch, koziach a peniazoch, pochopte to:) na tomto stoja a padajú vzťahy medzi príslušníkmi pánov tvorstva:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zdrtenaa - Fórum - ZDRAVIE.sk