Som zdrtenaa

Príspevok v téme: Som zdrtenaa
puma7

Nadpis je trochu prehnaný, ale aj tak...som zdrtená :) poznaním, že pre výber vhodného partnera je potrebné vziať do úvahy aj veľkosť jeho penisu. Pre ozrejmenie, doposiaľ som mala iba jedného partnera, sex bol super, aj ked rokmi uz trochu nudný a vďaka problémom otravný...vzťah sa skoncil, našla som si známosť, nie veľmi hlboký vzťah, išli sme na to, no a ja zvyknuta na určitý štandard som ostala prekvapená zistením, že tam dolu mi čosi k spokojnosti ešte chýba ...nepovedala som mu nič, veď snáď vie - alebo nevie ? Akosi sme tu tému slušne obišli. No a chcem sa tu vlastne len podeliť o prekvapujúce zistenie, že k zoznamu nárokov na budúceho partnera budem musieť pridať ďalšiu položku...a dosť obtiažne zistitelnu :D pritom veľmi podstatnú. Hm, a vraj na veľkosti nezáleží :D blbosť.

lost

jasne ze toto plati :) kto kedy povedal ze nie ? blbost..
ale zaroven plati, ze aj zena musi byt dokonala, inak sa nepostavy naplno ;)
aj o tom je vacsinou ticho zo slusnosti, aby sa zeny neurazali :D

Agnes999

No presne. Alebo ze aj s malym gasparkom sa da urobit velke divadlo. Mne by velke divadlo teda nestacilo. Ak ho ma velkeho a nie je v posteli nic moc, nemusi to byt stratene, da sa naucit. Ale gasparkovia sa tiez nemusia vesat, su zeny, ktorym taky staci.

polievocka

Na velkosti jednoznacne zalezi... tie kecy o tom, ze ked zena miluje, uspokoji sa aj s malom, su len odrbavacka pre chudakov s kolibrikmi, aby sa nevesali.

Agnes999

Nic si z toho nerob nie si sama kto sa neuspokoji s podpriemernym kolibrikom. U muzov zalezi na velkosti daleko viac ako u zien, pretoze ked ho tam proste poriadne necitis, tak ta to proste neuspokoji. Nie je krajsi pocit ako byt tam dole poriadne vyplnena. Neviem ci je 14cm naozaj priemer, to je hrozne malo, ja som mala teda stastie na vacsie vtaky.

lost

to by som mohol kontrovat a otocit to (tu uvahu ze obrana je utok), a povedat ze hm, vypadla mi myslienka bohuzial, ale ak by bol clovek ticho, znamena to ze ma nad, ale ked si otvori usta, musi mat pod? a co ak ma nad a len si uziva to stastie a provokuje inych? taky akoze neexistuje? :D ano je to svinske, ale tak zivot je svina, treba sa to naucit :D (zabava musi byt, ta ne? )

lost

zaujimave je, ze ludia na to skocili :)
ta taktika, ze najlepsia obrana je utok je false, podla mna..
cize to ze sa niekto do niecoh oobuva este neznamena, ze ten niekto ho ma maly.
schvalne, co ak by som dal dokaz (notarsky overene meranie fyzioterapeuta), co by si povedala na to potom tv. byvala ?

lost

no ja som nemeral ziadny :D
nemam doma dostatocne velke pravitko, len ten trojuholnik a to bude out of scale.. ale ak sa raz konvertujem na homo, spravim vyskum..

doubledog

lost
ty sa tu vyjadrujes, ako velky znalec a pritom pochybujem, ze mas nejake skusenosti.
kolko penisov si uz realne odmeral?

ver tomu, ze ti, co tieto vyskumy robia, vedia o metodike zberu dat dost.