Som zdrtenaa

Príspevok v téme: Som zdrtenaa
puma7

Nadpis je trochu prehnaný, ale aj tak...som zdrtená :) poznaním, že pre výber vhodného partnera je potrebné vziať do úvahy aj veľkosť jeho penisu. Pre ozrejmenie, doposiaľ som mala iba jedného partnera, sex bol super, aj ked rokmi uz trochu nudný a vďaka problémom otravný...vzťah sa skoncil, našla som si známosť, nie veľmi hlboký vzťah, išli sme na to, no a ja zvyknuta na určitý štandard som ostala prekvapená zistením, že tam dolu mi čosi k spokojnosti ešte chýba ...nepovedala som mu nič, veď snáď vie - alebo nevie ? Akosi sme tu tému slušne obišli. No a chcem sa tu vlastne len podeliť o prekvapujúce zistenie, že k zoznamu nárokov na budúceho partnera budem musieť pridať ďalšiu položku...a dosť obtiažne zistitelnu :D pritom veľmi podstatnú. Hm, a vraj na veľkosti nezáleží :D blbosť.

puma7

Jo, a samozrejme som zistila že bez lasky je to úplne o ničom. Aj ked príjemné. Doubledog, jedna vec je teória, druhá prax....nie, vlastne som to doteraz nebrala do úvahy. Je možné aj to že chalan ma extra malého. To je ale jedno, aj tak je tu ďalšia položka...

puma7

No veď ja viem, adam, preto som zdrtena :) asi ostanem sama. K tvojím prvým bodom, on nemal problém sa spraviť, len ja :)