Som zdrtenaa

Príspevok v téme: Som zdrtenaa
puma7

Nadpis je trochu prehnaný, ale aj tak...som zdrtená :) poznaním, že pre výber vhodného partnera je potrebné vziať do úvahy aj veľkosť jeho penisu. Pre ozrejmenie, doposiaľ som mala iba jedného partnera, sex bol super, aj ked rokmi uz trochu nudný a vďaka problémom otravný...vzťah sa skoncil, našla som si známosť, nie veľmi hlboký vzťah, išli sme na to, no a ja zvyknuta na určitý štandard som ostala prekvapená zistením, že tam dolu mi čosi k spokojnosti ešte chýba ...nepovedala som mu nič, veď snáď vie - alebo nevie ? Akosi sme tu tému slušne obišli. No a chcem sa tu vlastne len podeliť o prekvapujúce zistenie, že k zoznamu nárokov na budúceho partnera budem musieť pridať ďalšiu položku...a dosť obtiažne zistitelnu :D pritom veľmi podstatnú. Hm, a vraj na veľkosti nezáleží :D blbosť.

AdamKrt

puma7 - este mala prekvapenie. Ak si zvyknuta na urcity vysoky standard, tak to sa Ti parner bude zle hladat. Pretoze dobreho byva malo, nech sa to tyka cohokolvek.

AdamKrt

puma7 - asi si budes musiet dat na ten zoznam este par dalsich veci. To, ze chlap ma mensieho nemusi vobec suvisiet s tym, ci dosiahne orgaymus.

a/ chlap moze mat velky penis a bude Ti to neprijemne, alebo dokonca az bolestive
b/ chlap moze mat velky penis, ale bude mat malu fyzicku vydrz
c/ chlap moze mat velku fyzicku vydrz, ale bude ako slon utrhnuty z retaze, nebude vediet, co ma robit
d/ chlap bude uplne OK, vybavenie OK, technika OK, len na Teba to nebude zaberat
e/ moze byt akykolvek super a mozes mat zdravotny, alebo psychicky problem a neuzijes si to, akokolkovek sa budes snazit. Trebars Ti nesadne HAK, ktoru uzivas, alebo vysadis HAK a chute zmiznu.
f/ ak by bolo vsetko super a nebudes toho cloveka milovat, moze to byt tiez o nicom...

No a keby bolo aj vsetko perfektne v sexe, tak bude mat inu chybu, postihnutie, chorobu, vadu.

A ak by bolo vsetko uzasne, co do vlastnosti, sexu, pohody, uplne vsetko.... Vtedy Ti zaklope parik mladych ludi s krasnou knizkou plnou slnka, obrazkov veselej buducnosti a s kludom im mozes povedat, ze tam, kde oni smeruju, Ty uz davno si.... No a ludia tu na fore si to pozru v TV relacii: "Snivajte s nami...." :D

puma7

Chalan aj tak nie je môj typ...o neho nejde. Skor o ten frustrujuci pocit. Ja som na orgazmy zvyknutá...mne by to chýbalo.

winki

Nejde o veľkosť. Vieš koľko žien Nikdy poznalo orgazmus? A pritom sú ich partneri ako si to ty nazvala určitým štandardom, alebo priemerom.
Pokiaľ nemáš problém mu ho nájsť :D, tak treba hladať príčinu inde, skúmať spolu a pracovať na predohre a dráždení aj počas samotného aktu. Všetko je o komunikácií a prispôsobovaní a hľadaní toho čo vyhovuje obom spoločne.