Najhorsia urazka od muza

Lulu2011

mimulus - myslim, ez ste najma psychicky zablokovaní, to nestastie, strach, plac, to vsetko vam to plodenie odklada, hlavne musi byt spokojnost doma, aby dieta prislo, plus zrejme nejaka hormonalna nerovnovaha, nech zena skusa cviky na prekrvenie panvy, pokial viem umele oplodnenie preplaca poistovna

Mimulus

Prepláca to poisťovňa ale len ak má jeden z partnerov dokázaný problém. A cviky, tabletky, hormóny, plodné dni... za 9 rokov sme skúsili všetko.

Lulu2011

mimulus - myslim, ez ste najma psychicky zablokovaní, to nestastie, strach, plac, to vsetko vam to plodenie odklada, hlavne musi byt spokojnost doma, aby dieta prislo, plus zrejme nejaka hormonalna nerovnovaha, nech zena skusa cviky na prekrvenie panvy, pokial viem umele oplodnenie preplaca poistovna

Mimulus

Lulu2011 tá definícia rodiny sa mi nepáči :( A boli sme na všetkých vyšetreniach a sme zdraví. Čo sa týka umelého oplodnenia tak je pridrahé a nemôžeme si ho dovoliť. A čo sa týka toho prvého tak o tom veľmi dobre viem no nešťastnejší som asi ja - strašne som túžil a stále túžim po Našom spoločnom dieťatku. Ak sa 9 rokov nedarí tak... :( A napíšem to tak ako som to cítil - keď som počul názor, že rodina sú traja tak sa mi tlačili slzy do očí :( Nedokážem to opísať.

Marsmeloun

preboha .... po prečitaní toho Katkinho príbehu mám dosť :D :D toto ľudstvo fakt nehorázne hlúpne :D :D

mima777777

len aby si neskončila ako tie nešťastnice, že potom ten "južan" odletí s tvojím deckom a viac ho neuvidíš

Lulu2011

mimulus - ze ta zena chce dieta a kym ho mat nebude, nebude stastna, predpokladam, ze ti to povedala manzelka, na vysetreni ste boli? a co tak umele oplodnenie?

a v podstate ma pravdu, rodina je definicia pre zena + muz + dieta

Lulu2011

hm, vztah na dialku pri dlzke "vztahu" 4 mesiace, ty chces dieta, on nie, zasnuby asi cez telefon, on krasavec z daleka, no neviem, nejak realne to nevidim, v tvojom veku potrebujes byt, mat doma chlapa a tak uvazovat o dietati, porozmyslaj, ci je to to prave pre deta, po 4 mesaacnom vztahu nemozes nikoho do dietata nutit a pri chlapovi o 5 rokov mladsom...to je uplne, ze takmer utopia a najma, ked je vzdialeny za horami, dolami od teba

blecha

Nevydávaj sa ... nechaj sa nabúchať a staraj sa o dieťa. A časom si nájdeš pravého, ktorý s tebou to dieťa vychová a možno bude chcieť ďalšie. :)

ale na tohoto koňa sa vykašli, určite nie si jediná v jeho posteli.