Najhorsia urazka od muza

Dadula56

Katka, radsej maj dieta s tym denglavym intelektualom, aspon bude 50% sanca, ze dieta nejaky intelekt podedi.Mas 35 rokov, ale kriteria na otca svojich deti mas ako nahlupla 13 rocna sliepka, co sla prvy raz na diskoteku. S urazkou, ci bez urazky, co tu predvadzas sa inak neda okomentovat.

Magy

katka35 - za znelo to z viacerych stran nezavisle na sebe, ja ti len potvrdim - tym ze si doteraz nestihla mat dieta, tak teraz sa snazis a vytvaras privelky tlak na partnera. Navyse ak opises, je to mlady samec, juzansky typ, teda po viacerych strankach povahovo este viac nesputany, ktory to posledne po com tuzi je rodina, zavazky a urevane decko. Zasnuby na tvoj natlak, dieta na tvoj natlak - a pri dlzke vztahu 3 ci 4 mesiace by som vzal nohy na plecia tiez! Bez urazky.
Takze to co ti povedal nebola snaha o urazenie, aj ked ty to mozno tak citis, ale priame odmietnutie tvojho neprimeraneho tlaku.
A dovolim si poznamenat ze nemas rozum. Zamilujes sa do cloveka, ktory je presnym opakom typu "starostlivy otec" ale vzapati tuto poziciu po nom vyzadujes po par tyzdnoch vztahu??? To by si rozhodne skor uspela u tych "nezaujimavych denglavych intelektualov", ktori by ti mozno aj vytreli zrak, akymi skvelymi otcami dokazu byt.

katka35

dakujem vam za uprimnost

je mozne ze mate pravdu. ale ak je to aj tak,potrebujem cas tuto krutu pravdu prijat.

musim uznat ze vo vztahu s nim bolo zatial viac slz ako stastnych chvil. napriek tomu, je to po velmi dlhych rokoch muz, ktory sa mi skutocne paci a niecim ma oslovil

lebo som mala za posledne roky vselijakych intelektualnych a dengľavych napadnikov, ktori ma nicim ale nicim nepritahovali

alibi

katka ty si podla mna sialena... nasla si si muza bohvie odkial (radsej na to nechcem ani pomysliet), na ktoreho si sa vrhla po par dnoch so ziadostou o zasnuby a decko. divim sa, ze s tebou este komunikuje ten clovek :D a idealny muz, lebo je svalnaty a pekny? zobud sa mas 35 nie 13.

Iba Katka

Ste spolu nejaké 4 mesiace, ani sa spolu nevidíte a už ste zasnúbení a on s tebou dieťa nechce.

Ideálny život

Dadula56

Sex ste mali AZ po 9 tyzdnoch?Teda to je naozaj dlha doba, gratulujem k tak neskutocnej zdrzanlivosti. A idealny je preto,lebo je mocny,pekny?Treba mu skor podakovat, ze ma aspon on rozum v tomto vztahu. Za takychto podmienok mat dieta, lebo "ti uteka vlak" a nedarilo sa ti predtym a vobec ho nepoznas (pretoze vztah na dialku nie je vztah, kde sa da drueho naozaj poznat) ti to povedal este dost mierne. Vela stastia v buducnosti, snad sa spamatas.

Kvety zla

ty nemas vztah na dialku. ty mas nieco vysnivane a nerealne. vyspala si sa s nim "az" po 9 tyzdnoch a on ta neodkopol cize jasny znak ze je to laska az za hrob a naveky. mas 35 rokov ale ocividne mentalne zmyslanie "zabuchnutej" 15.
on s tebou nechce byt zasnubeny, nechce mat s tebou deti a byva v uplne inej krajine. prehodnot situaciu a ak ti tykaju biologicke hodiny, najdi si ineho darcu spermii.

alibi

katka no na to, ze mas 35 sa chovas ako male decko. frajer s daleka, s ktorym si par dni... chces decko. on je asi dost kruty ked sa s tebou takto bavi. cele zamotane a cele to asi zle skonci.