Najhorsia urazka od muza

katka35

lost, diky, ty mi rozumies.

ja ho velmi lubim, preto som z toho taka zdrvena. tiez si myslim, ze je to extremne zakerne co mi povedal

na druhej strane asi ku mne nieco citi, ked mi aj 10x denne telefonuje (mame zial vztah na dialku)

a este jedna vec viem ze mu vadi: on je o 5 rokov mladsi odo mna.. mne to nevadi, ale jemu ano. lebo jeho mama je od jeho otca o 15 rokov mladsia a on sa dost riadi podla svojej rodiny..

lost

Tak zajtra rano by som povedal, ze "uz som si nasla" ideme na stretko a dam vediet ako to dopadne..
a normalne odist z domu, normalne kludne, to je fuk kam, hlavne ako bude reagovat :D
sice v tom nevidim urazku , v tej vete, no je extremne zakerna, ako keby.. "no sex s tebou je sice dobry, ale vystriekaj sa prosim ta do zachodu alebo kosa"
ked si uz niekto niekoho berie, tak se vsim vsudy, a nie ze chod pre deti inde :D to je blazon.. :D

polievocka

On ma dyslexiu a ty asi kratky rozum, ked nevidis, ze ta nechce :-D
VS ta evidentne v tomto vztahu nezachranila :-DDDDDDD

katka35

ale nie je to hrozne ze vam niekto hovori, ze vas miluje, ale pritom by mu zjavne nevadilo, ze deti by som mala v buducnosti s inym.. a teda aj buducnost s inym :-((( mam pocit ze on nema srdce...

je pravda ze on mi uz povedal, ze so mnou by deti nechcel, lebo ze by ich bolel chrbat ako mna.. lebo mam nieco s platnickou. a ze v ich rodine su dobre geny. pritom on je dyslektik a ja mam vs. ale to nekomentujem

nie je to hrozne krute od neho?? :-((((

taka_nijaka

Je to tvoj snubenec = buducnost zrejme spolu planujete.. a ked si suhlasila so ziadostou o ruku, zrejme ste sa o buducnosti uz aj rozpravali.. to nikdy neboli predmetom vasich rozhovorov deti?

Mi pride, ze trochu neskoro riesite otazku ci vobec ocakavate od buducnosti to iste.. ale vzdy lepsie, nez keby si sa toto dozvedela po svadbe..

polievocka

Urazku nikde nevidim. Jednoducho konstatoval fakt, ze on decka nechce a ze ak chces decka ty, tak si musis najst na to ineho vtaka. O ziadnom utoku na tvoju osobu v tom nejde.