Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cistiace produkty

Príspevok v téme: Cistiace produkty
Msaska

Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť nejaké čistiace produkty na pleť, mám 21, stále akné, sem tam vyrážka :( Bola som aj na takom čistení pleti, teda ošetrení a tam mi odporučili na čistenie že absolútne nemôžem používať pleťové vody. Tak si chcem pozistiť aj nejaké neviem, emulzie? niečo čo nevysušuje a vyčistí pleť.
ďakujem :)

Danielle24

Skus nejakú bio ružovú pleťovú vodu (pleťová voda z lupienkov ruží). Tá ja na suchú plež ako stvorená. Určite ti plet príjemne osvieži. Je bez alkoholu a iných chem. latok. :)

faidra

naozaj ti poradili zle, plet potrebuje cistenie pletovou vodou, samozrejme takou, ktora nevysusuje, cize urcite ziadna s obsahom alkoholu... dievcata ti dobre radia biodermu sensibio, ta je naozaj asi to najlepsie, co je na trhu dostupne, ale je drahsia... pripadne mozes skusit z tych lacnejsich pletove mlieko a pletovu vodu ryor, s tymi som tiez velmi spokojna...
bioderma a rovnako aj ryor maju potom v ponuke prostriedky urcene na problematicku plet s akne, rozne kremy a sera, skus si pozriet ich webstranky, pripadne si nechat poradit v lekarni

hlavne je treba sa vyhnut agresivnym cistiacim prostriedkom na problematicku plet z drogerii typu garnier a pod., tym si clovek viac ublizi ako pomoze

orchidejka

bioderma sensibio micelarna voda je perfektna vec, nedam na nu dopustit a urcite ti nevysusuje pokozku. 500ml stoji priblizne cez 20€, cize tiez nie najlacnejsia zalezitost ale oplati sa investovat

Msaska

no vsak uplne som tomu neverila lebo mi chcel nanutit ich produkty kazdy 1 za 30 €, ale zas - mal pravdu ze pletova voda vysusuje a momentalne mam dost suchu plet. tak preto ze ci su nejake schopne nie 30 eurove vecicky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cistiace produkty - Fórum - ZDRAVIE.sk