Bolesti srdca, hlavy

Príspevok v téme: Bolesti srdca, hlavy
AlgunO

Ja mám možno taký istý problém, začalo to pred pár mesiacmi. Niekedy mi bolo na odpadnutie, musela som si chrbát, krk, hlavu dať pod točku dosť studenej vody, a ísť sa v tričku v zime prejsť, no aj tak nepomáhalo, tak som si šla ľahnúť...po niekoľkých hodinách silná bolesť prešla, no niekedy takéto bolesti mávam každý deň... U kardiológa som nebola takmer 2 roky, hoci mám šelest na srdci. Takisto mám aj bolesti hlavy, držím dosť prísnu diétu, myslím, že to začalo tým, no nie som si istá...

Moja diéta začala koncom marca tohto roku, spočívala v nejedení chleba, žiadneho masla, oleja, sladkostí, žiadneho cukru, mäsa okrem kuracieho, maximálny príjem kalórií 1000 + dosť pohybu,po 17.00 hodine nič nejesť a nepiť, len čistú vodu, schudla som... Od vtedy som nemala menštruáciu, no minulý mesiac som ju mala tak 2 dni, dosť slabú, možno preto, že som začala trošku viacej jesť, tak o 500 kalórií viac ako predtým. No pohybu som mala viac...

Taktiež som nebola u doktorky viac ako 2 roky...

Zajtra asi pôjdem, tá bolesť je neznesiteľná, normálne čakám kedy mi prestane biť srdce, možno to preháňam, no nie som si tým istá...

Čo myslíte Vy? Ďakujem za názor.