Chýba mi neha z priateľovej strany

Príspevok v téme: Chýba mi neha z priateľovej strany
ruženka

Neviem či nie je niečo v poriadku so mnou alebo s mojím partnerom. Stále mam totižto pocit že ja ho milujem viac. Strašne mi chýba neha z jeho strany, dotkne sa ma takmer vždy iba vtedy ked chce sex. Už som s ním o tom hovorila,vysvetlil mi že má ma rad ale nie je taký romantický ako ja a nič sa nezmenilo a ja mám stále pocit že ma neľúbi dost. Ked niesme spolu mam pocit že mu ani nechýbam nemá ani potrebu byť so mnou tak často ako ja s ním. Skúšala som sa s ním o tom rozprávať ale bud sa nahnevá alebo sa aj tak nič nezmení.Zabudol dokonca aj na moje meniny pritom svojej kamarátke vinšoval k meninám už dva dni dopredu.Neviem čo mám robit aby som sa už netrápila.

ruženka

smutttna
ano je nas zrejme viac a netusim co s tym pretoze ak nepomaha rozhovor co pomoze stale to bude takto raz hore raz dole a raz dojdu sily aj trpezlivost:(

mimulus
ja sa ho teda skusim dnes spytat ze co robim zle

smuttttna

ako keby som citala svoj prispevok..zistujem ze nie som v tom sama..a ze asi je takych chlapikov viac...ktori prejavuju city malokedy..alebo nikdy..alebo len ked maju chut.,..j aosm skusala v tomto pripade aj rozhovor...ale nic sa nezmenilo...dokonca zhorsilo..ked sa jeden citi vo vztahu nestastny...ked su ostatny stale dolezitejsi ak polovicka...:( potom je nacase prehodnotit ci je rozumne ostavat v takom vztahu.....horsie je ...ked je tam uz dieta...

ruženka

flegma
na začiatku to bolo paradoxne este horsie a hej teraz uz pusa na rozlucku a privitanie je, tiez si myslim ze je to skoro :(

kardinal
je to skoro preto ma to trapi neviem ako by to malo byt je to moj prvy vaznejsi vztah ale myslimvze toto nie je dobre. Ja ho nechcem menit ver ze tolerantnejsiu zensku by nenasiel ale su veci ktore potrebujem bud pocut vidiet alebo citit z neho a necitim to.

kardinal

Tak 8 mesiacov nieje nic moc teda ... nejak skoro sa nam chalan opustil :)

Ved ho zavolaj na slovicko, nech to tu neriesime bez neho ...

kardinal

Ako dlho ste spolu ... ja s manzelkou uz 9 rokov, tiez ju mam teraz online, a nepiseme si, ani jej nejdem volat.

Na zaciatku sme si pisali a volali stale. Milujeme sa vsak stale rovnako.
Ked pisem, ze sa musis odhodlat na riesenie, tak mam tym na mysli len to, ze to vyriesit musis. To tu nikto neurobi za teba, ani ti neporadi. Moj skromny nazor je, ze si partnera nezmenis rozhovorom ani dobrou fajkou vecer. Prepac, ze to takto pisem.

Nechapem preco tak vela zien velmi chce zmenit svojho partnera. Alebo chapem, ale nechapem, preco nepochopia, ze sa to neda.

flegma

ruzenka - ejha, to je dost kratko na to, aby uz bol taky chladny...a ked ste zacinali, bolo to ine, ci uz vtedy bol ako cencul?
na ulici ta drzi za ruku? pusa na privitanie rozlucku je?

ruženka

mimulus
keby sme sa za cely rok ani nepobozkali a chodili na dovolenky zvlast??? neviem ci by mi nieco daval taky vztah

flegma
pozname sa dlhsie ale chodime spolu asi 7-8 mesiacov