Chýba mi neha z priateľovej strany

Príspevok v téme: Chýba mi neha z priateľovej strany
ruženka

Neviem či nie je niečo v poriadku so mnou alebo s mojím partnerom. Stále mam totižto pocit že ja ho milujem viac. Strašne mi chýba neha z jeho strany, dotkne sa ma takmer vždy iba vtedy ked chce sex. Už som s ním o tom hovorila,vysvetlil mi že má ma rad ale nie je taký romantický ako ja a nič sa nezmenilo a ja mám stále pocit že ma neľúbi dost. Ked niesme spolu mam pocit že mu ani nechýbam nemá ani potrebu byť so mnou tak často ako ja s ním. Skúšala som sa s ním o tom rozprávať ale bud sa nahnevá alebo sa aj tak nič nezmení.Zabudol dokonca aj na moje meniny pritom svojej kamarátke vinšoval k meninám už dva dni dopredu.Neviem čo mám robit aby som sa už netrápila.

Mimulus

Napísala si to presne. A čo by si robila ak by ste sa za celý rok ani raz nepobozkali, chodili na dovolenky zvlášť?

ruženka

flegma
mne to nerobi problem povedat len uz som mu tym velakrat ublizila neviem teda ako sa mame rozpravat ked mu to ublizuje. Bud som ublizena ja alebo on a neviem nieje to len o tych neznostiach ale aj ked spolu niesme tak zavola raz za den na tri minuty, aj ked sme v rovnakom case online tak on nenapise, nevadi mu ze za nim nepridem a ani ho nezaujima preco, niekedy cakam velmi dlho kym sa ma spyta co som robila a aj to mam pocit ze ho to ani nezaujima ze ani nepocuva ked odpovedam a zeby o tom nejako rozvil komunikaciu sa mi moze iba snivat

ruženka

ked ja sa aj bojim mu nieco povedat tak ako si to skutocne myslim snazim sa to tak zaobalit lebo uz sa stalo parkrat ze mi zacal plakat ze som mu ublizila tymto takze podla mna je citlivy dost len neviem.............

Mimulus

Moja Manželka si napríklad myslí, že je všetko úplne v poriadku až na pár detailov ale opak je pravdou. Niekedy veci vidíme ináč ako v skutočnosti sú.

ruženka

kardinal
odhodlat sa nieco riesit myslis?
ja sa snazim to riesit ale neviem uz akym stylom by som to mala riesit aby sa aj nieco zmenilo.

Mimulus

Podľa mňa ten rozhovor by mohol pomôcť, pretože všetky vzťahové problémy majú jednu a tú istú konštantu a tou je komunikácia. Ver alebo nie ak sa spolu ,,len rozprávate,, tak sa skúste ,,naozaj počúvať a dôverovať si,, pretože nie je rozhovor ako rozhovor. Sme s Manželkou už 10 rokov a ani raz sme sa ešte ,,nerozprávali,, teda tak naozaj ak vieš čo tým myslím.