Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako oslovit zahranicne dievca

Príspevok v téme: Ako oslovit zahranicne dievca
FEdy

Zdravim,
Mam taku dilemu a dufam, ze mi niekto z Vas poradi. V praci je jedna ruska, ktora sa mi velmi paci, vymiename si pohlady, hanbime sa jeden druheho no problemom je, ze neviem po rusky a moja anlictina tiez nie je boh vie aka dobra. Dievca by som chcel niekde pozvat, ale naskyta sa problem ako by sme sa bavili, kebyze prijme moje pozvanie. Nejaky napad? Pripadne niekto kto nieco podobne zazil?
Vopred Vam vsetkym dakujem :)

olivka30

no tak ja neviem teda...ist na rande s cudzinkou a nemat ani jeden spolocny dorozumievaci jazyk? :) nejake rande vecer by som asi zatial neriesila, mozno tak zavolat ju na obed na zaciatok

FEdy

cakal som, ze sa dozviem neico nove ale nic to :D dakujem aj tak za kazdy nazor :) o chvilku idem do roboty no uz teraz mi busi srdce a potia sa mi ruky :D

okoloiduciXY

pokiaľ sa ti tak páči, tak by si sa mohol trochu doučiť anglinu a porozprávať sa s ňou trebárs o technikách výroby matriošiek

shy

Choďte na diskotéku, tam aj tak nie je počuť vlastného slova, tak sa nemusíte rozprávať ale môžte tancovať :)

Kovepa

Ved ju zober do kina. Tam sa netreba sustredit na konverzaciu. A ked ona vie po anglicky a ty len trochu, tak ona ta dotiahne. Ani nevies ako sa ludia presne v takychto pripadoch ucia rychle cudzie jazyky. Vztah (hoci len zacinajuci nie je len o slovach). Staci ak budete citit k sebe velke sympatie a pritazlivost a tu cestu ku komunikacii si uz najdete. Vsetko sa da, len treba chciet.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako oslovit zahranicne dievca - Fórum - ZDRAVIE.sk