Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ktorý stroj?

aninka

Podľa mňa je najúčinnejší orbitrek. Ale musíš cvičiť na najnižšej záťaži. Inak sa Ti začnú akurát tak formovať svaly a neschudneš... Stepper je tiež fajn, ale mám známeho lekára, ktorý zhodnotil, že príliš zaťažuje chrbticu. Takže aj keď cvičíš, nesmieš zabúdať na správne držanie tela, pretože tým si môžeš narobiť omnoho viac problémov, ako je len pár kíl navyše. Ja som začala posledné 3 týždne cvičiť na orbitreku, kúpila som si enja krémy proti celulitíde. Schudla som len 1 cm, ale spevnenie a celkový pocit je skvelý!!! Držím palce a hlavne pevnú vôľu!

SHAKTI

Jednoznacne Orbitrek,ktory je aj najdrahsi. Ja mam steper a som tiez velmi spokojna.Ale Orbitrek ti vymaka vsetky svaly.

misa...

Tak mi doma mame akurat ten steper a ten je hlavne na nohy, takze s tym neschudnes fakty nic iba si posilnis a spevnis nohy .....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ktorý stroj? - Fórum - ZDRAVIE.sk