Ked nie je co jest..

Príspevok v téme: Ked nie je co jest..
yalen

Je normalne, ze pridem z prace, byvam s rodicmi, platim normalne na domacnost, a ja nemam co jest..??
Su v chladnicke vajcia, alebo si mozem spravit chleba s maslom. Ale som znechutena. Ved toto nie je normalna strava. Nemame sa nejako zle, normalne si zijeme, cakame na vyplaty, ale vsetko je v pohode. Vzdy by sme mali co jest, ale nemame, pretoze v chladnicka je prazdna. A to normalne prispievam na vsetko peniazmi. Idem prostestovat, hladom! Som normalna? Ako rano vstanem do prace, ked nebudem mat z coho zit, ziadna vyziva... a nejako mi to nevadi, tak to asi mam aj anorexiu, ked z nahnevania sa radsej nejdem jest nic. Ale ved ani fakt nie je co. Maju ma za nulu doma. Kaslu na to. Keby som aj tyzden nejedla, asi si to nevsimnu. Ale ked pride brat domov na navstevu, stale je uvarene, vzdy je z coho vyberat. Aj by som uvarila, ale naozaj nie je v chladnicke z coho! Hrabe mi? Alebo som nula pre vsetkych? ALebo mam anorexiu ked mi nevadi moj protest?

Iba Katka

yalen toto nie je admin, admini majú červeného panáčika pri nicku, sú nimi Matej, Macca a ešte jeden, ktorý neviem aký má nick. Toto bol neregistrovaný užívateľ, odhadujem že Migel.

xxy

keby bola postihnuta, nejaka bezruka, beznoha, tak to mozno aj pochopim, ale co brani zdravemu cloveku ist nakupit, ked obchod je na kazdom kroku? zeby ta pohodlnost?

yalen

mily Admin, ved ake su to kktiny? Ja mam vazne problem, citim sa doma ako odsunuta, kaslu na mna vlastni rodicia, uz som to odskusala...

yalen

pizzu som mala minuly tyzden a to som aj nasim kupila. ale ja to nebudem take furt jedavat. ja VARIT VIEM, ale nebavi ma to uz doma, sa mi zda ze fakt som ukradnuta vlastnym rodicom. ved otec je doma stale, niekedy robim dlhsie ako matka... a naozaj ked sme len my traja doma, im je to jedno oni fakt jedia nezdravo, kolkokrat len kolienka uvaria a na panvici do toho hodia vajcia a to taketo jedlo, ked prispievam na domacnost, nebudem ja stale aj kupovat normalne a varit...

Mimulus

A koniec koncov sa môžeš najesť aj v nejakej reštaurácií ( menu ) alebo si daj čínu, pizzu. Je veľa spôsobov ako sa najesť...

miso 99

nespoliehaj sa na nich ... co si malá? ved si kup uvar ... nechces im dat menej? tak ale nieco treba zmenit ... tebe je blbe nieco hovorit ale im nieje blbe peniaye brat ... treba sa postavit na nohy ...

yalen

AdamKrt: aj to ze dlho robievam a predsa ked im platim aj na domacnost, kam to potom davaju, ked nemam co jest? Nie je to fer, ked pride brat, furt je co jest. Ja som aj zvykla volakedy varievat, ale uz sa mi nechce, som znechutena. Mam chut sa odstahovat, ale nic tu nablizku som zatial nezohnala. Uz len vecer som zavreta v izbe ani nesedim s nimi v obyvacke, nemam chut sa s nimi ani bavit uz,ked viem, ze som im lahostajna. Uz som to vysledovala, je to tak