Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

zlatovlaskaa

hlavná vec že judinyová má spravené kozy a dali ju reklamovať tie tabletky " super prsia a štíhla línia " :D inak trápne

megaan

fiha, ty to mas vsetko prestudovane:) a hej, ona je strasne trapna, ano narastli jej z antikoncepcie a z tabletiek:D aj skoncova sa hra ze prsia jej nadelila matka priroda..:)

Lulu2011

tak keby sa ma niekto opýtal povedala by som pravdu, naco sa hrat na nieco co clovek nie je, nie som Judinyova :)) ci ako sa pise...take C-D na 70% plnene...

megaan

luli,
toho muza by som si teda vychutnala;)
cize po ziadnych mega netuzis? ja by som nosila, a co, a urcite by som ani nezatlkala ze ich mam, snad je to moja vec :)

Lulu2011

no nemali...to mas pravdu, ale ja sa hanbim :) isla som tak v lete, lebo som mala mokre lavky a kazdy kukal, muz ma tak drzal za ruku az ma bolela :)) necitim sa dobre, ked som prilis vyzyvava...