Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

zlatovlaskaa

ze 35 plastik to je uz ina kava ! si vsimni teraz co davaju tie stare filmy, tak tie herecky niektore ake su pekne aj bez plastik.

zlatovlaskaa

luli. tak ja som mala v poho vianoce, s rodinou sme si pozerali fotky :-) to bolo to Naj pre mna :-) zaspominalí sme na stare casy, uz sa tesim na silvestra

mirka169

Minule som z autobusu videla taku "krasavicu".. Hneď mi padol pohľad na ňu keď som videla tu oranžovu namakeupovanu tvar :/

Lulita

ano je to forma zavislosti, ti ludia potom vyzeraju divne, az tak nejak hnusne, prirodu clovek neoklame a ist do extremu je msiesne, ked 50 rocna sa pretrca pred zrkadlom a prosika, ci vyzera na 20 trapne...muz jej povedal, ze mala by starnut s gráciou, niekedy sa bojim, ze dopadnem rovnako, chcem byt navzdy pekna a mlada :D

Lulita

nie, ja som total bio, nemam nic urobene, vcera som pozerala TLC a jedna mala 35 plastik, zadarmo jej to robil chirurg u ktoreho pracovala ako asistentka :D muz uz bol z nej nestastny

Lulita

zlatovlaska - 61 kg? take, ze schudla som ani neviem ako, nepoznam zial :D ja musim obmedzit prijem, no fajne, pod stromcekom splnene priania :)) a ty?

pan d. ci? - ja uz dieta mam a je krasny a ma aj pekny nos :))

zlatovlaskaa

hehe aj ja sa prezieram, ale papam aj ovocie a som sa len tak vazila a ze mam 61 kg! som schudla a ani nwm ako :-) ale od januara makam aby som si vyformovala postavicku do svalov ;-) a pevnej riťky hehe. a co ako ti inak dari? aky bol jezisko?

Lulita

zlatovlaska - ahoj :) no ja sa prezieram, ale masaker...uz sa tesim na 1.1 ako dam dole tie hnusne tuky :)) uzivam si kolaciky, udene sunky, rezne, kavicky so smotanou, marlenku :D (ale kavu si ponecham tej sa nevzdam)

zlatovlaskaa

lulita, megaan no co zienky ako sa vam dari? ako sviatkujete? ja jem stale kolace a nwm preco, ale mi to je jedno ;-)

Lulita

ja sa bojim tiez, ze ked scudnem pojdu dole, dokelu...ale chcem schudnut, teraz mam take dobre, ciarka medzi prsiami, pekne v tricku, topoch, len keby zostali! ale 10-12 kg mam v plane pustit, kebyze dovtedy mam robotu, tak si dam :p

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umela krasa - Fórum - ZDRAVIE.sk