Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

Alizee

No ja s tvárou a postavou nemam problemy len tie prsia ach:-/..volakedy som mala asi dvojky ale potom som dost schudla a teraz..no kebyze neexistuju push-upky tak som v dobrej r..i :D

Larrra

megaan
no tak aspon niekto to chape v mojom okoli absolutne nikto

Alizee
suhlasim s tebou ja som tiez mala komplexy z toho ako vyzeram a teraz som omnoho spokojnejsia, ludia si ani nevsimli, ze vyzeram inak, ale skor to, ze sa trochu inak spravam, cely problem vsak ani nie je vyzore, je to skor v hlave a ak si niekto mysli, ze ho zmena vyzoru urobi spokojnejsim, sebavedomejsim, viac vyrovnanym, tak ano urobi, ale stastnym urcite nie, stastnymi nas robia celkom ine veci, pretoze ludia, ktory nevyzeraju nejako extra pekne mozu byt omnoho stastnejsi, nez ludia, ktori maju vylepsene co sa da, lebo taki nebudu spokojni a stastni asi nikdy

Alizee

Ach baby, ani nevravte o tych prsiach..Ja kebyze si mam na sebe zlepsit tak urcite to. Take pekne dvojky aspon..mne sa zda ze mam minus jednotky. S tymi plastikami je to podla mna tak, ze ked ma clovek nejaky komplex(odstavajuce usi, velky nos, male prsia) a ma na to prostriedky a aj zdravie v poriadku..tak by mal do toho ist na tom nic odsudzujuce nieje. Potom je uz druha vec ked to clovek az tak prezenie ze sa na seba ani nepodoba..to uz je choroba dnesnej doby. Moj sen su tie prsia a raz si ho urcite splnim:)

Larrra

podla mna to je normalne, na tom nie je nic zle, ked clovek chce vyzerat lepsie, nez vyzera, pokial je to vo fyziologickom rozmedzi, ja mam tiez upraveny nos aj zvacsene pery a vyzera to prirodzene, nikto z mojno okolia si zmenu ani nevsimol,to neznamena, ze ked si niekto necha zvacsit prsia, ze je to automaticky playmate, je to predsa kazdeho vec, co robi so sebou, nasa spolocnost je strasne netolerantna, ked sa nenarodis s peknou tvarickou, tak si skareda, ked nieco na sebe zmenis, si umela, su len predsudky obmedzenych ludi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umela krasa - Fórum - ZDRAVIE.sk