Viem že vyzerám dobre

Príspevok v téme: Viem že vyzerám dobre
j

Mám viac ako 22 a menej ako 28 .........Viem že vyzerám dobre, viem to, ale prichádzam na to, že vsetky doterajšie vsťahy nech už boli aké koľvek mi dopadli strašne, stále som vo vsťahoch hľadal niečo pekné nikdy som nepozeral na to ako moja partnerka vyzerá. Ale aká je z vnútra i keď vonkajšia krása je tiež dôležitá.Ak mala nejaké chyby tak som sa ich snažil akceptovať a tolerovať a prispôsobiť sa. ..... veď nikto nieje dokonalý. Mal som priateľky rôzne výzorovo i povahovo, ale vždy všetko dopalo rovnako nech už bol dôvod akýkoľvek ... proste koniec a rozchod ...... konečný dôvod " si prilš dobrý, si na nich príliš mäkky" neviem byť iný . Niekedy začinam mať pocit, že v šetko začína len kôly vzhľadu, i keď je to výhoda, ktorú ja neviem vo vsťhahu zneužívať. Niekedy mám pocit, že byť dobre vyzerajúci je skôr na škodu ako na úžitok ...... všetko je potom tak povrchné. .......stratil som priateľku .... zasa a strašne ma to trápi.

PS: Ešte niečo Vie mi niekto definovať čo znamená dobrý, príliš dobrý vo vsťahu. Celý život je o tolerancii. Veď ak mám niekoho rád robím veci pre vsťah nie pre seba.

sii

musis si hladat dalej priatelku ktora sa nepozera len na tvoj zovnajsok co asi doteraz tak bolo.
Co sa tyka prilis dobry, hmm no asi si malo priebojny vo vztahu musis si obcas trvat aj na svojom nie vzdy sa podriadit, niektore baby chcu aby ich priatel nebol "mäkkis" bud trosku chlapsky muznejsi sebavedomejsi v tom co robis

alena-s

Nehnevaj sa na mňa, ale ako čítam tieto príspevky tak ma napadla jedna vec. Ten chalan sa strašne rád analizuje a vŕta sa stále v tom istom. bez toho aby sa posunul a zobral si nejaké ponaučenie.Prepáč ale ani mna by taký chlap nebavil. stále o tom istom aj keĎ ti niekto rozumne poradí ti sa stále držíš toho svojho a ľutuješ sa.Ho voríš že dobre vyzeráš, si mladý tak prečo s toho robíš také drama. jednoducho stretneš možno zajtra nejakú babu ktorá bude tá pravá.
A Ak nie tak nič , vekom aj tak nie si tam aby si sa viazal. užívaj si a hotovo a už sa neľutuj, prosím.
Ak som hnusná tak len preto aby si si konečne otvoril oči a začal sa chovať troška priebojnejšie.

aaaninka

Ahoj J!
Viem presne, o čom hovoríš, s tým rozdielom, že som dievča. Chlapi len očumujú a lepia sa na mňa len \\\\\\\\\\\\ \\\"svojské\\\\\\ \\\\\\\\\" typy. Nikdy nikto normálny. Neviem, či majú strach... Teraz mám priateľa, ale musím priznať, že keď som ho videla prvý krát, myslela som si, čo tento chce? Vôbec, ale vôbec sa mi nepáčil. A teraz moje okolie reaguje na nás tak, že sa mojej rodiny a známych stále vypytujú, prečo si nenašla krajšieho? Ale krása nieje večná!!! Mala som aj krásneho chalana, ale to som mala stále pocit, že ho chcú všetky baby a že si ho musím strážiť. Skús sa poobzerať okolo seba a lepšie sa prizri aj trošku obyčajnejším dievčatám. A možno problém bude práve v tom, že majú strach, že takého pekného chalana si budú musieť priveľmi strážiť a to ich odrádza
PS: výraz príliš dobrý vo vzťahu znamená (podľa mňa): si síce fajn, ale je s Tebou nuda. Nechcem Ťa raniť, ale chcem niekoho iného.
Tak sa maj!

Lenush

pravdepodobne len nemas stastie na partnerky.. je mnoho ludi, ktori si nevedia najst dlhodoby vztah.. nic ti neostava len hladat, hladat a hladat..

j

Vies ak by som mohol uviest vsetko detailne tak aby to kazdy pochopil potreboval by som mozno 10x viac priestoru a len prerozpravat cely pribeh by trvalo strasne dlho .... je pravda ze po dopisani toho prispevku ma napadol este kopec veci ktore by som mohol uviest ale bohuzial sa to neda. Co sa tyka mojho intelektu hmmm neviem ci je potrebne to rozvadzat alebo je skor podstatne co k tomu cloveku citim ..... no a ten vek priateliek vzdy zhruba okolo toho mojho a uz to nieje násť

Lenush

aj tak nerozumiem tomu, ze chces radu a pritom neuvedies vsetko detailne, ale "hadankovito". na fore ta nikto nepozna, mozes predsa uviest svoj vek aj vek svojich byvalych priateliek.. To, ze vyzeras dobre, ti este nepridava na intelekte...

belam

j
suhlasim s MUZOM. myslim ze vie co vravi. skus saa z toho tesit. viem znie to divne, ale tes sa, je tu jar a su na svete i horsie veci, tiez som to zazivala par krat, teraz sa len cudujem... naozaj , bude to dobre, pokial si zdravi, tes sa zo zivota. potrebujes zdravo sebavedomu zenu ktora veri sama v seba svoje schopnosti, ale nie zas nejaku nafukanu fiflenu, ale taku do pohody, neboj, ona pride, a mozno uz toto leto, len sa vela smej