Viem že vyzerám dobre

Príspevok v téme: Viem že vyzerám dobre
j

Mám viac ako 22 a menej ako 28 .........Viem že vyzerám dobre, viem to, ale prichádzam na to, že vsetky doterajšie vsťahy nech už boli aké koľvek mi dopadli strašne, stále som vo vsťahoch hľadal niečo pekné nikdy som nepozeral na to ako moja partnerka vyzerá. Ale aká je z vnútra i keď vonkajšia krása je tiež dôležitá.Ak mala nejaké chyby tak som sa ich snažil akceptovať a tolerovať a prispôsobiť sa. ..... veď nikto nieje dokonalý. Mal som priateľky rôzne výzorovo i povahovo, ale vždy všetko dopalo rovnako nech už bol dôvod akýkoľvek ... proste koniec a rozchod ...... konečný dôvod " si prilš dobrý, si na nich príliš mäkky" neviem byť iný . Niekedy začinam mať pocit, že v šetko začína len kôly vzhľadu, i keď je to výhoda, ktorú ja neviem vo vsťhahu zneužívať. Niekedy mám pocit, že byť dobre vyzerajúci je skôr na škodu ako na úžitok ...... všetko je potom tak povrchné. .......stratil som priateľku .... zasa a strašne ma to trápi.

PS: Ešte niečo Vie mi niekto definovať čo znamená dobrý, príliš dobrý vo vsťahu. Celý život je o tolerancii. Veď ak mám niekoho rád robím veci pre vsťah nie pre seba.

fraisee

to sa prinutiti neda, bud taky clovek je alebo nie je. a ak je niekto sebecky, robi vsetko len pre seba a na vztah kasle s vedomim, ze sa prisposobovat bude len ten druhy coz je blbost. treba lovit v inom rajone

ccc

nemyslela som to tak,že neustúpiť v ničom,ale neustúpiť v zásadných veciach,ktoré sú pre teba podstatné.
a aj v tých môžeš trošku ustúpiť,ale nech ustúpi aj ona,aby to nebolo také,že ustupuješ len ty.
chápeš ?

ccc

nemala by som ti to asi hovoriť,lebo som tiež žena,ale keď dovolíš žene prejsť cez určitú hranicu bude ti skákať po hlave,preto by si to nemal dovoliť,je málo žien,ktoré fakt dokážu oceniť dobro muža i keď to každá hovorí,ale realita je iná a veľmi často to ženy zneužívajú a muži samozrejme tiež,preto sú veci na ktorých človek vo vzťahu MUSÍ trvať a za žiadnu cenu z nich neustúpiť