Viem že vyzerám dobre

Príspevok v téme: Viem že vyzerám dobre
j

Mám viac ako 22 a menej ako 28 .........Viem že vyzerám dobre, viem to, ale prichádzam na to, že vsetky doterajšie vsťahy nech už boli aké koľvek mi dopadli strašne, stále som vo vsťahoch hľadal niečo pekné nikdy som nepozeral na to ako moja partnerka vyzerá. Ale aká je z vnútra i keď vonkajšia krása je tiež dôležitá.Ak mala nejaké chyby tak som sa ich snažil akceptovať a tolerovať a prispôsobiť sa. ..... veď nikto nieje dokonalý. Mal som priateľky rôzne výzorovo i povahovo, ale vždy všetko dopalo rovnako nech už bol dôvod akýkoľvek ... proste koniec a rozchod ...... konečný dôvod " si prilš dobrý, si na nich príliš mäkky" neviem byť iný . Niekedy začinam mať pocit, že v šetko začína len kôly vzhľadu, i keď je to výhoda, ktorú ja neviem vo vsťhahu zneužívať. Niekedy mám pocit, že byť dobre vyzerajúci je skôr na škodu ako na úžitok ...... všetko je potom tak povrchné. .......stratil som priateľku .... zasa a strašne ma to trápi.

PS: Ešte niečo Vie mi niekto definovať čo znamená dobrý, príliš dobrý vo vsťahu. Celý život je o tolerancii. Veď ak mám niekoho rád robím veci pre vsťah nie pre seba.

j

To že som pre ňu dobrý či príliš dobry nikdy nevyslovila, ale spatnou analýzou sa vždy dostanem ktomu. Či už vlastným rozumom alebo skrz kamošov/ky alebo bývalé

ccc

je to bohužiaľ tak,že ženy si potrebujú často niečo dokazovať,ale muži tiež.
až v istom rozpoložení a po určitých skúsenostiach si dokážu vážiť dobro niekoho druhého.
ale je pravda,že prílišná dobrota môže toho druhého odrádiť,je dobré,keď v tom druhom vzbudíš pocit,že ho máš rád a záleží ti na ňom ale,nebude si s tebou robiť to,čo chce on,jednoducho si človek stále musí zachovávať svoju identitu a nebyť bábkou v rukách toho druhého.
keď sa ti niečo nepáči,kľudne vyvolať hádku,vyčisťiť stôl a ide sa ďalej,určite lepšie ako v sebe niečo dusiť a byť z toho frustrovaný.
No a keď ti niekto povie,že si pre neho veľmi dobrý..to je veľmi úbohá formulka ktorú muži aj ženy používajú,pretože nechcú síce ublížiť a vedia,že na to neexistuje zmysluplná odpoveď,pretože keby si bol zlý tak by ti povedali,že s tebou nie sú,lebo si zlý.
týmto proste toho druhého zaženú do kúta,a vedia,že odpoveď na to nie je.Ináč podľa mňa je to veľmi úbohé a nestojí to za uvažovanie,pretože tam nie je čo vymyslieť.
Veď každý chce pre seba dobrého partnera a nie zlého.nemá to logiku,netráp sa tým

j

Vidis je to tak ..... a nech ju mam akokoľvek rád ani po dobrom ani po zlom to nedokážem ovplyvniť ..... a tak rád by som ....

Dee

pocuvaj tak bud rad, ze ste sa rozisli. Ved ta zena by ta mala v buducnosti pod papucou. Svoj nazor si mozete zastavat obaja, vtedy sa to riesi kompromisom. To akoze ona nechce stratit svoju osobnost a ty pokazde mozes......aaaaaa

j

Ako sa dá prejaviť či skôr presadiť svoj názor ak je tvoj partner tvrdohlavy a zastáva názor neustúpim lebo ak áno stratím svoju osobnosť, tu na hádku ani nieje priestor lebo automaticky môžem očakávať skratovú reakciu...važnu skratovú reakciu a ak nie to tak ultimátum

Dee

skus sa svojich byvalych na rovinu spytat, konkretne co im vadilo. Fraza:si pre man prilis dobry, zostanme priatelmi, je vyhybava.
Mozno tato posledna nebude chciet, ale tie pred tym ti to s odstupom casu urcite povedia.

j

Ano Dee prikyvoval ... ale to všetko, preto aby som sa mohol vratit spat na koňa poslednom prípade to už ale nebolo možné .... už som sa na ňho nedostal
Ten vsťah som začal tým že som bol na koni potom som odcestoval a po návrate všetko išlo dolu vodou .... z mojej strany snaha bola z jej už bohužial nie
už len hľadala chyby

frontman

musis byt trochu tvrdsi, presadzovat svoj nazor a neustupit vzdy zene. prestane si ta vazit. bud trochu egoista
s vyzorom to nema nic spolocne