Excel - problem

Príspevok v téme: Excel - problem
iskierka

Ahojte, nejaky expert by mi poradil s excelom?
Robim nejake vzorove formulare, tabulky atd atd.. u mna v PC to je pri rozlozeni ine nez napriklad v kolegovom pocitaci. Ked som mu poslala svoj dokument, tak to bolo cele poposuvane. Mal inu sirku stlpcov nez ja. Vedela by som to u seba nejak nastavit tak, aby ten harok zobrazovalo v kazdom pripade tak, ako to mam ja?
pretoze mne to zobrazuje pekne na jednu stranu. Jemu to prechadza aj mimo rozsahu.
Uz som z toho jelen
Dik za kazdu radu

iskierka

chalani, zlati ste, diky:)
skusala som preposlat subory aj inym ludom, im to zobrazilo presne tak ako mne.
Kolegovi (ktory ma Mac) som potom iba prisposobila sirku stlpcov

lost

Nebude to inym rozlisenim monitora?

Lebo excel, pokial viem, tak sirka tabulky je 64pixelov.. A to je staticke vzdy a vsade, neni dovod aby to excel menil, ci?

Mas moznost to skusit aj na inom PC, a potom inom popirpade,atd.. nech vidis ze ako sa to sprava a podla toho nieco vyriesit? :)

AdamKrt

Taktiez odporucam nerobit tabulku az uplne k okrajom, ani uplne od zaciatku, ci konca stranky. Tak ako su rozne tlaciarne, tak sa Excel prisposobuje dlzke stranky a moznostiam tlace jednotlivej tlaciarne. Ak tlaciaren neni schopna tlacit povedzme 3-4 cm od konca a ina je schopna tlaciat aj 1cm od konca, tak vytvoreny formular bude niekde na 2 strany a inde na 1 stranu.

system

zrejme ma kolega inu verziu offcice (starsi alebo novsi nez tvoj) pri ukladani to skus ulozit do office suboru 2003 s koncovkou .xls (office 2007 ma .xlsx )