Ako so zmenou zamestnania

parazit

biela macka, z tvojho rozpravania mam dojem, ze sa citis, ako keby vsetci boli proti tebe, aj ked ty sa snazis. Takato vec ale neexistuje - ked sa clovek sprava pekne, co vychadza z jeho vnutra (teda je laskavy, nie plny zloby) aj ludia sa k nemu spravaju dobre (vacsinou, vzdy sa najde nieco, kde to neklapne, ale da sa povedat, ze vacsina ludi je ok.) z coho vyplyva, ze niekde robis chybu - nespravaj sa ani odmerane, ani zle, ani asertivne ani nijak inak s tym, ze si to naplanujes, ze dobre, teraz budem taka, lebo toto a toto sa neosvedcilo. Skus do svojho jednania dat viac tolerancie (aj clovek co je k tebe hnusny mozno ma cojaviem, manzelku s rakovinou a proste to nedava, kazdy mame svoje trapenie, tak budme odpustavi) a teda aj viac laskavosti. Problem je, ze ty okolie nezmenis manipulativnym planovanym spravanim, takze si na nedobrej ceste. Jedian vec co meni okolie je viac tolerancie a lasky a zmena tvojho pohladu a pristupu k negativnym veciam.
Pozri sa na reakcie ludi - strasne im lezies na nervy a to su ludia ktori ta v podstate ani nepoznaju... ale uz len par prispevkami ich iritujes. Mozno, ak si k sebe uplne uprimna mozes uznat, ze na tom nieco je... Okrem toho ta nikto nemoze brat vazne, ked sa stale stazujes, to je velke nebezpecie - raz dostanes nieco naozaj vazne (a ano, fibrom moze byt vazny, ale ja myslim nieco fakt horsie) a nikto uz v tvojom okoli nebude mat energiu na to, aby ta podporil.
Mozno je tvoj problem proste niekde hlbsie, od coho sa odvija vsetko - aj to ze zamestnavatel k tebe nie je ok ( z tvojho pohladu, no mozno uz aj realne, pretoze mu tiez lezies na nervy), aj to ze pracujes na zlom poste, ze priatel ta k sebe nezavolal byvat...
Skus sa mozno pozerat na veci pozitivnejsie - vsimni si svoje prispevky - vsade je sama negativita, v nemocnici chrapala a pod, - proste bozinku, to sa stava, mala si si pytat tabletku na spanie. Vsetko sa da, ale ked sa nepokusis o nic a potom sa stazujes, tak to ludi sere s prepacenim. A ked ta niekto kritizuje, tak sa to ned obracia do takej krasnej skratky -> TAKZE MOZEM ZA TO JA hej? Mozno pozitivne myslenie v sebe nemas teraz prirodzene, tak to skus robit vedome - pis si dennik s pozitivnymi zazitkami z dna. Uvidis ze casom ich bude pribudat. (aj realne, aj v tvojom pohlade na veci) A stale mysli na to, ze su dve skupiny ludi - co sa stale stazuju a motaju sa na jednom mieste sa nikdy nepresadia. A ti, co myslia pozitivne a kreativne sa dokazu stat uspesnymi v obore od pozicie predavaca v kiosku. Tak si vyber, kam chces patrit. Vela stastia, nech t ide.

Opica

koxo tak bola to biela macka v tej sudnej sieni?? Som tu cast asi polhodinu pozerala a normalne ma ako prve napadlo, ze mi hrozne pripomina bielu macku :D

koxo

Presnú časť Ti nepoviem, išlo to asi 11. 12., riešilo sa tam, ako ju očúrala opica, lebo ju provokovala :-) Proste čistá Anjika alias biela mačka, alias J.Lipocká...

Iba Katka

Koxo - tak jedna zo škol, je pedagogika. Hmm. Ona by hádam ani učiť nemohla, veď deti by ju priviedli do šialenstva

koxo

Obávam sa, že Tvoj talent na herectvo je iba v tvojej hlave. Minule som pozerala súdnu sieň a výtvor vhodný fakt len laika, ani si to hrať nemusela, Ty si proste bola úplne prirodzená svojmu reálnemu životu. Tam si to hrať ani nemusela. Ďalšia vec - drzosť, znova by som povedala, že je to vec pohľadu. Ako sa Ty správaš k iným, tak to oni zrkadlia k Tebe, česť výnimkám. Z predchádzajúcich príspevkov, už o Tebe každý vie svoje. Mimochodom pre Katku - jedna zo škôl je Pedagogická. Neviem načo študovala, keď deti učiť nechce... A spamätaj sa dievča, hádam si nemyslíš, že 5 miliónov Slovákov Ťa bude mať rado... Zves si tú gloriolu z hlavy.