Ako so zmenou zamestnania

biela mačka-

môžem to ... zase mi bolo vyčítané, že chodím po lekároch - ale ja hneď ďalší deň po návrate z nemocnice som išla pracovať - to že som náladová, to mi vyčítajú právom - ale za ženské problémy nemôžem

samanthas

Ahojte
Tak v lete končím(snáď)Inžinierske, popri práci. Zarobím 400-500 brutto, ako kedy. Je to lepšie ako nič. Zatiaľ nič iné na obzore. je dobré, ak máš prácu, aj keď je menej platená. Dnes je taká.....doba!

AdamKrt

Z dvoj mesacnej lehoty si nic nerob. Vacsinou sa da dohodnut. Naviac, ak pracujes s nejakymi udajmi, staci ak v tej lehote urobis nejake zasadne chyby, alebo dojdes opita, co je hrube porusenie pracovnej discipliny a uvidis, ako poletis na fleku...

Tiez je mozne, aby si prisla rano do prace, budes tam trebars robit 1 hodinu a potom odides a budes mat absenciu. Do prace si tak prisla, mala si vsak absenciu, zamestnavatel nebude mat z Teba nic, tak sa radsej dohodne, ze pojdes kadelahsie... S tym si problem nerob.

Vacsinou firmy radsej daju ludom odstupne, aby uz neprisli do firmy, lebo su si vedome, ze takemu cloveku na praci nebude zalezat a narobi kludne tolko problemov a chyb, ze este 5 ludi by bolo malo to po nom opravovat...

Mimulus

Kde by na Teba čakali? No tam kde Ťa naozaj potrebujú a nechcú Ťa len využiť. Aj ja som pred rokom odišiel zo zamestnania a doteraz nemám žiadne :( No mal som ich za ten čas už 7!!!
Jeden zamestnávateľ ma využil na manuálnu prácu a hop, ďalší akože skrachoval a nevyplatil mzdu za 2 mesiace hop, a ďalší už ani radšej nepíšem ale behal som po súdoch...
Hlavne si dávaj pozor na s.r.o. z toho nič dobré v dnešnej dobe nevznikne.

AdamKrt

Ak si v Blave a mas flek, tak si ho zatial drz. V BA je pracovnych prilezitosti viac a ak nie si spokojna, intenzivne hladaj novy flek a potom pojdes inde.

biela mačka

lenže je tam 2mesačná výpovedná ehota a väčšinou je nástup hneď - kde by na mňa čakali?

hej, ale je hanba tolko zarábať