Browsuje eroticke stranky

Príspevok v téme: Browsuje eroticke stranky
podrazena

Ahojte, vcera som manzelovi nasla medzi poslednymi navstevovanymi strankami v mojom mobile stranku \"ideal-teens\", kde su hole zeny, dievcata, ktore sa ponukaju za peniaze. Rano som mu o tom povedala, najprv sa tvaril, ze o nicom mevie, potom sa priznal, ze dostal link od kamosa, tak sa tam pozrel, ale nic viac, nema tam vytvorene konto, ani s nikym si nepise, ani nekontaktuje. Mame super vztah, aj sexualny, no toto ma dostalo, neviem sa s tym vyrovnat, on sa tvari, ze je to normalne a len sa zasmial, ze haha, aka trapna a vtipna situacia, ze som ho \"pristihla\". Prosim, co si o tom myslite, som nenormalna, pokial nedokazem taketo veci tolerovat? Ja uz ani nemam chut s nim nieco riesit, proste ma sklamal :-/

kasandra

Vemeno- a ešte niečo, ženy sa očumujú z toho dôvodu, že hodnotia svoj vzhľad navzájom, oblečenie, účes, šperky a xichtík a tak.

Magy

kasandra - "...to sú fakt takí magori neukojení, že musia čumieť furt na holé baby? A ešte keď majú frajerku..."

v principe - ANO.
pointa je v tom, co v mozgu muza vyvolava uspokojenie - a to je najme vsetko co suvisi s erotikou, pohlad na zenske telo, prsia, zadok, pohlavne organy, eroticke polohy, pohlavny akt... (plus pridajme auta, motorky, rychle a silne stroje atd)
pri tom sa uvolnuje silny koktail hormonov ako serotoninu, adrenalinu, oxytocinu, testosteronu...
ano, najme testosteronu - primarneho muzskeho hormonu. vdaka nemu su muzi muzmi a zrazu to nie je dobre, kasandra???
u zien podobny stav vyvolava napr. pohlad na luxusny tovar, krasne topanky, kabelky, uzasne saty... ale aj muzske pozadie, krasneho chlapa, herca, modela...
kolke z vas by najradsej v takych obchodoch hoci aj spali??? kolke z vas snivaju o tom, ze sa pritulia v posteli k takemu hughovi jackmanovi ci inemu (dosadte si toho svojho princa, o ktorom vzdychate, ked sa objavi na obrazovke) ;)
ako som pisal na zaciatku - je to o uspokojovani potrieb mozgu z hladiska hormonov a toho, co nas robi stastnymi.
ak tento fakt nechapes, alebo nemienis akceptovat, smola. svet sa ale kvoli tebe tocit opacne nebude.

Lulu2011

chodil raz taky stary eroticky film, kde si chlap nasadzoval vecer specialne okuliare a prezival akokeby na zivo sex s nejakou zenou :)))

kasandra

Vemeno- ja nemám muža:) A nerozčuluj sa tak, tvoj krik počujem až sa u mňa steny trasú :D
Inak s tou helmou, to je fakt dobrý nápad. Ja by som mu tomu môjmu akože mužovi dala namontovať 3D animáciu môjho tela:D